Kültürpark, bahar mevsimi ile birlikte canlandı

Giriş Tarihi: 25.4.2013 09:37

Ödemiş'in ilçe merkezindeki mesire yerlerinden olan 125. Yıl Kültürparkı, baharın gelişi ile birlikte yeniden hareketlendi.

İlçenin gelişim gösteren yerleşim birimlerinden olan Zafer Mahallesi'ndeki ilginin her geçen yıl yükseldiği Kültürpark'ta, sabah ve akşamüstü saatlerinde vatandaşlar yürüyüş parkurunu değerlendirerek spor yapıyorlar.

900 metrelik parkurda spor yapan vatandaşlar, peyzaj çalışmaları ile güzel bir görünüm kazanan yeşil alanların da tadını çıkartıyorlar. Giriş ve çıkışları güvenlik denetiminde olan parkta yer alan iki adet spor aletleri seti de vatandaşlar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Kültürpark'ın spor yapmak için güzel bir ortama sahip olduğunu dile getiren hemşireler Fatma Aslan, Zeynep Doğaner ve Nihal Vural, 'Parkurun düzenli olması, etrafının duvarlarla çevrili olması Kültürpark'ta spor yapanlara güzel bir ortam sunuyor. Çay bahçeleri ve büfelerle de Kültürpark hem spor yapıp hem de güzel vakit geçirmek isteyenler için çok uygun. Baharın da gelişi ile birlikte yapılan peyzaj çalışmaları buraya ayrı bir güzellik kattı' diyerek düşüncelerini dile getirdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kültürpark, bahar mevsimi ile birlikte canlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz