X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yelkene Folkart desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yelkene Folkart desteği

  • Giriş Tarihi: 17.11.2015
Yelkene Folkart desteği
Yelkene Folkart desteği

Rüzgar sörfünden sonra yelkende de dünya markası olmak isteyen Çeşme'nin uluslararası organizasyonuna Folkart'ın ismi verildi

FOLKART, Çeşme'de 24-28 Kasım tarihlerinde düzenlenecek 2. Uluslararası Çeşme Yelken Haftası'na (International Çeşme Opti-Week) sponsor oldu. Turnuva "Folkart Uluslararası Çeşme Yelken Haftası" adını aldı. Folkart İzmir Cup Tenis Turnuvası ile dünyanın İzmir'i konuştuğunu, Göztepe ve Karşıyaka ile yapılan sponsorluk anlaşmasının olumlu tepkiler aldığını belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir'de faaliyet gösteren bir firma olarak kente katkı sağlamak için elllerinden geleni yaptıklarını söyledi. Sancak, "Göztepe ve Karşıyaka'ya sponsor olarak hem bu görevimizi yerine getirdik hem de İzmir'den kardeşlik mesajı verdik. Çeşme'de düzenlenen optimist yarışları da İzmir'in ve Çeşme'nin adını tüm dünyaya duyuran, marka değerini arttıran başarılı bir organizasyon. Folkart adını bu uluslararası müsabakaya vererek katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

YELKENİN MERKEZİ
Çeşme'nin konumu ve iklimiyle yelken sporuna elverişli olduğunu belirten Çeşme Yelken Kulübü Başkanı Özlem Akdurak, geçen yıl ilki düzenlenen organizasyonla ilgili çok iyi geri bildirimler aldıklarını dile getirdi. Akdurak, rüzgar sörfü ile adını duyuran ilçenin yelkende de cazibe merkezi haline gelebileceğini belirtti.