Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 projeyi tanıttı

Giriş Tarihi: 9.9.2016
6 projeyi tanıttı

‘Avrupa Konutları markası altında projeler geliştiren Artaş , Dubai’deki fuarda Körfez Bölgesi yatırımcısından tam not aldı

Türk sektörünün önde gelen firmalarından Artaş İnşaat, Dubai Cityscape fuarına 3 milyar 570 milyon dolar yatırım değerine sahip 6 projeyle çıkarma yaptı. Fuarın en büyük stantlarından birini kurarak körfez yatırımcılarıyla buluşan Artaş İnşaat, merakla beklenen Ataşehir projesini de ilk kez Dubai'de tanıttı. Fuarda 330 metrekarelik dev bir stantla yerini alan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir ve ortak girişimlerle hayata geçirdiği Vad ile Tema İstanbul projelerini tanıttı. Uzun zamandır merakla beklenen, Avrupa Konutları markasının en yeni halkası Avrupa Office Ataşehir projesi de ilk kez Dubai'de görücüye çıktı. Körfez bölgesinin önde gelen yatırımcılarına tanıtılan Avrupa Office Ataşehir, İstanbul Finans 'nin tam karşısında 38 katlı bir kulede ofis ve ticari ünitelerden oluşuyor. İstanbul Finans Merkezi bölgesinin yeni siluetinde yer edinecek proje, Sabri Paşayiğit Mimarlık - SPDO tarafından tasarlandı.

PROJELER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Ataşehir projesini ilk kez Dubai'de tanıttıklarını ve belirten Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; "Bu ilgiye karşın fuara global ölçekli markalarla yarışacak büyüklükte bir stantla katıldık ve satıştaki tüm projelerimizi yatırımcılarla buluşturduk. Projeyi henüz satışa açmadık ancak güzel bir ilgiyle karşılaştık" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 projeyi tanıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz