sınav sonuçları açıklandı

Giriş Tarihi: 21.4.2015 17:16
ÖSYM YDS sınav sonuçları açıklandı

Merakla beklenen () Yabancı Dil Sınavı sonuçları açıkladı. YDS sınav sonuçlarını açıkladı. 5 Nisan'da yapılan YDS için heyecanlı bekleyiş sona erdi.

sınav sonuçları açıklandı. 5 Nisan'da yapılan Yabancı Dil Sınavı sonuçlarını resmi sitesi üzerinde yayınladı. Aşağıda yer alan linke tıklayarak YDS sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz..

YDS SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), ilkbahar dönemi sonuçları ÖSYM'nin internet sitesinden açıklandı.

ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, 5 Nisan'da yapılan YDS'nin değerlendirme işlemleri tamamlandı.

Genel olarak kamu personellerinin daha yüksek bir kademeye ulaşabilmek ve kıdem tazminatı yönünden kazanç elde edebilmek amacı ile ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Sınavı'na kamu personellerinin dışında yabancı dil durumunu tespit etmek isteyen kişilerde girdi. 5 nisan pazar günü gerçekleştirilen ÖSYM' nin Yabancı Dil Sınavı 9:30'da başladı ve tam 150 dakika sürdü. Adayların başarılı olabilmek için büyük bir uğraş verdikleri YDS sınav soruları açıklaması da ÖSYM'den gelecek en ufak için YDS adaylarını büyük bir heyecana teşvik ediyor.

Adaylar, sonuçlarını ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" internet adresinden, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. Sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

ARKADAŞINA GÖNDER
ÖSYM YDS sınav sonuçları açıklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz