Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turner Broadcasting'e yeni EMEA başkanı

Giriş Tarihi: 6.2.2013 10:50 Güncelleme Tarihi: 6.2.2013 10:54

Turner Broadcasting'in ueni EMEA başkanı Giorgio Stock oldu

Giorgio Stock CNN International, Cartoon Network, TNT ve Turner Classic Movies gibi yayın kuruluşlarını bünyesinde barındıran Turner Broadcasting System'ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Başkanı olarak atandı. Stock, yeni görevini Nisan 2013'te devralacak.

Disney'de 15 yıllık bir kariyerin ardından Turner'a katılan Stock'un son görevi Disney EMEA Tüketici Ürünleri, Yayın ve Perkande İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük idi. Stock aynı zamanda; Alman yayıncılar olan Super RTL, RTL2 ve de Disney Cruise Lines'ın da yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyordu.

Nisan 2013 itibariyle Stock, Turner Broadcasting System EMEA'nın Başkanı sıfatıyla, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da sunulan tüm eğlence ve çocuklara yönelik networkler ve medya hizmetlerine yönelik üst düzey yönetimde bulunacak ve de o bölgede CNN'in hizmetlerine dair dağıtım operasyonlarını ve ticari operasyonları yönetmenin yanı sıra EMEA bölgesinde tüm lisanslama ve ticari satış faaliyetlerinden sorumlu olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turner Broadcasting'e yeni EMEA başkanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz