Almanya Lutfhansa ile gövde gösterisi yaptı

Giriş Tarihi: 26.9.2014 01:32 Güncelleme Tarihi: 26.9.2014 01:35

İstanbul Airshow, Airbus A350 XWB ve Lufthansa Havayolları'nın Boeing 747-8 Intercontinental tipi yolcu uçaklarına ev sahipliği yaptı.

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde düzenlenen dünyanın sayılı havacılık fuarlarından İstanbul Airshow'a Airbus ve Boeing'in yeni uçakları damgasını vurdu. Fuar için İstanbul'a getirilen Lufthansa Havayolları'nın Boeing 747-8 Intercontinental uçağı, ilk önce pisti pas geçerek kendisini karşılamaya gelen davetlileri selamladı.

Öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı'na iniş yapan Lufthansa Havayolları'nın yolcu uçağı daha sonra kapılarını davetlilere açtı. Fuara gelen davetliler Boeing'in dev uçağını yakından inceleme fırsatı buldu.

AIRBUS A350 XWB DE FUAR İÇİN İSTANBUL'DA

Lufthansa Havayolları'nın Boeing 747-8 Intercontinental uçağından sonra, bu kez de Airbus'ın yeni nesil uçağı olan A350 XWB tipi uçağı Atatürk Havalimanı'na iniş yapmak için alçalmaya başladı. Uçağın pilotu, iniş sırasında pisti pas geçerek, kendisini karşılamaya gelen davetlileri selamladı. Davetliler yarın uçağı yakından inceleyebilecek.
ARKADAŞINA GÖNDER
Almanya Lutfhansa ile gövde gösterisi yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz