X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Abbas Güçlü'yü rezil eden anket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Abbas Güçlü'yü rezil eden anket

  • Giriş Tarihi: 24.10.2015
Abbas Güçlü'yü rezil eden anket
Abbas Güçlü'yü rezil eden anket

Ekonomide kriz algısı yaratma gayretini sürdüren Doğan Grubu, kendi televizyon kanalı tarafından 'yalanlandı'. Kanal D'de yayımlanan ve MHP'li Oktay Vural'ın konuk olduğu 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' programında yapılan ankette, "Paranızla geçinebiliyor musunuz?" sorusu soruldu. Anketten 'yüzde 96 evet' sonucu çıktı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Güçlü, "Halkımız durumundan memnun" dedi.

kalan karakter 1000

ahmet ahmet

ekonımi sabotajcısı morarmış geçinemeyen varsa sen destek ver hiç olmasa 1 aile olsun varmısın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 24.10.2015 22:48
gs gs

anlaşılan abbas güçlü memnun değil kazancından o sebepledir ki doğanın kuyruğundan ayrılmıuyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.10.2015 14:41
UMUT UMUT

Abbasta öyle rezil falan olmaz kolay kolay.Neden?Ekonomist değil,Eğitimci değil,Siyasetçi değil;Sanatçı değil,İş adamı değil..KISACASI ne idüğü belli değil....Her telden çalıyor adam.Neyle itham edeceksin*ben o değilim dese haklı..Bir adama ne iş yaparsın demişler her işi yaparım demiş..DEMEK Kİ HİÇBİR İŞİ TAM YAPAMIYORSUN DEMİŞLER...SÖZ MECLİSTEN DIŞARI........BİR İŞ YAP TEMİZ YAP.Herşeye maydonoz olmya gerek yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.10.2015 11:02
Osman Batur Osman Batur

Oktay çok boş adam. Ekranda görünce DB'ye layık adam diyoruz ama parti adına üzüntü verici bir durum. İktidar ortağı olmamakta haklılar bunların her biri, bir şube bile yönetemez. Yetersizler ordusu adeta Db ve yandaşlarını devlet idaresinden uzak tutmak lazım. Terör konusunda planınız ne diye soruluyor, siyasi çözüm diyor arkasından 6 yaş akıl seviyelerinde karmakarışık laflar ediyor. Ülke bu insanlardan kurtulmalı artık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.10.2015 09:42
levent levent

2002 ve öncesinde varolan kapitalist sistem vatandaşın cebinden harcayarak değil faiz ödeyerek büyük bir kısmını gasp ediyordu.normal şartlarda faizin 0,7 aylık uyğulandığı ulaştığı en düşük nokta da bir bakıyorsun Gezi de ağaç bahanesi ile ayaklandırılan bir kısım muhalif guruplar ve yaratlan kaos durumun tersine döndürülmesi için planlanmış kapitalist anlayışı ele vermiştir .halk bu durumu 3-4 günle sınırlı kalmaması 1 ay gibi bir süre sürmesi nedeniyle sorgulamış ve durumun planlı ve sistemli bir sivil ayaklanma veya darbe girişimi olduğuna açıkça anlamıştır.şimdi ise kriz senaryolarının peşindedirler .çünkü onlarda biliyorlarki kriz yaşanmadan iktidarın değişmesi pek mümkün değil sanıyorum ki milleti balık hafızalı sanıyorlar ,vahşi kapitalizm günlerini bilen ve yaşayan insanlar yağmurdan kaçarken doluya tutulacağını çok iyi biliyor. sütten ağızı yanmış bu insanlar yoğurdu üfleyerek yemekteler. o günleri pek bilmeyen gençler de çabuk kandırılabilecekve ikna e en zayıf guruptalar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.10.2015 07:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.