4 bin 500 lira maaşla stajyer aranıyor

Giriş Tarihi: 14.4.2016 09:49 Güncelleme Tarihi: 14.4.2016 10:40
4 bin 500 lira maaşla stajyer aranıyor

Devlet Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü taşrada istihdam edilmek üzere 5 asistan, 60 stajyer hava kontrolörü alacak.

Devlet Meydanları İşletmesi kadrosunu genişletiyor. Kurum, beşi asistan 60'ı ise stajyer olmak üzere 65 hava kontrolörü alacak.

MAAŞ YÜKSELECEK

Stajyer olarak kuruma kabul edilen adaylar, ilk etapta 4 bin 500 lira maaş alacak. En geç iki yıl içerisinde de kadroya geçecek. Stajyerlerin kadro aldıktan sonraki maaşları ise altı bin lira civarında olacak.

BAKANLIĞA 1677 PERSONEL ALINACAK

DHMİ'nin Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, taşrada istihdam edilmek üzere alınacak olan 5 asistan hava trafik kontrolörlüğü ve 60 stajyer hava trafik kontrolörlüğü pozisyonları için başvurular değerlendirilecek.

TARIMA PERSONEL ALIMI 26 NİSAN'DA BAŞLAYACAK

BAŞVURU ŞARTLARI

Güneş gazetesinin haberine göre; adayların KPSS P3 puan türünden en az 70 almış olması gerekiyor. Adayların 4 yıllık fakülte veya 4 yıllık yüksekokul mezunu olması şartı aranacak. Adayların ayrıca, hava/yer ve yer/yer sesli iletişiminde Türkçe ve İngilizce dillerinde, yanlış anlamalara ve aksamalara yol açabilecek belirgin bir aksan veya lehçe, dilde pelteklik, gizli kekemelik ve aşırı heyecan gibi bozukluklarının olmaması gerekiyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
4 bin 500 lira maaşla stajyer aranıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz