X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yeni trend sanal ofis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yeni trend sanal ofis

  • Giriş Tarihi: 26.11.2014 16:49

Uygun maliyetli ofis arayanlar Sanal Ofisi tercih ediyor

Sanal ofis hizmeti, iş dünyasında günümüzün yükselen trendi olarak yerini alıyor. Temel olarak "kullandığın kadar öde" sistemi ile çalışan Sanal Ofis, bir ofis kiraladığınızda ihtiyacınız olabilecek tüm faaliyetleri bir paket içinde gerçekleştirme imkanını sizlere sunuyor. Firmanız için resmi adres gösterme, firmanıza özel telefon hattı tahsisi, gelen çağrılarınızın firma ismi ile karşılanması, gelen evrakların takibi, sekreterya gibi hizmetler sağlanıyor. Tüm bunlar için her ay belirli ücret verilirken, ihtiyacınız olduğunda toplantı odası ya da eğitim salonu sizler için temin ediliyor.

Sanal ofis; girişimciler, yeni iş kuranlar, evde ofis ortamından sıkılanlar, ofise hiç uğramayan ama bir adres ve sekretere ihtiyaç duyanlar, pazarlama alanında çalışanlar, sahada çalışma zorunluluğu olan her iş kolu için oldukça uygun.

OfisAdres.com yönetici ortağı Ezgi Berberoğlu, sanal ofisin neden tercih edilmesi gerektiğini şöyle anlattı:
Sanal ofiste kira, stopaj, sekreter maaşı, SGK ödenekleri, aidat ve de elektrik-su gibi sabit giderlerin olmadığını söyleyen Berberoğlu, bununla birlikte ayrıca güvenilir bir ofis sistemi sunduklarını da belirtti.