X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kars Belediyesi Erzincan Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kars Belediyesi Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KARS BELEDİYESİ ERZİNCAN BELEDİYESİNİN TOPLU TAŞIMALARINI ÖRNEK ALIYOR
Kars Belediyesi Erzincan Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor

Belediyesinin toplu taşıma alanında gerçekleştirdiği dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Erzincan’a gelen Kars Belediye Başkan Yardımcısı Arda Soner Tatlı, Kars Belediyesi Ulaşım Müdürü Rahman Sönmez Kaya ve Kars Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Erzincan Belediyesini ziyaret etti.
Konu hakkında bilgi almak amacıyla Belediye Başkan Yardımcısı Halit Mutlu, Belediye Başkan Danışmanı Seyfullah Kaban, Zabıta Müdürü Erol Şahin, Ulaşım Birimi görevlisi Mehmet Polat ve Kent İçi Ulaşım Kooperatifi Başkanı Mehmet Albayrak ile görüşmeler yaptılar.
Toplantının ardından bir açıklama yapan Kars Belediye Başkan Yardımcısı Tatlı “Şehrimizde toplu taşıma sistemine ait yeni planlamalarımız var. Erzincan’da da yakın zamanda bir dönüşüm gerçekleştiğini biliyoruz. Bu çalışmaları yerinde inceledik. Tecrübelerden faydalanmak istedik.”dedi
Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Mutlu da şehirde başarılı ve sorunsuz bir dönüşümün gerçekleştirildiğini, bu çalışmalarda elde edilen tecrübeleri paylaşmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Toplantı, kısa süren sohbetin ardından sona erdi.