X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Kahraman , “Çocuklarımız Yalnız Değil…”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Kahraman , “Çocuklarımız Yalnız Değil…”

  • Giriş Tarihi: 9.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 07:34
ERZİNCAN VALİSİ SÜLEYMAN KAHRAMAN VE EŞİ MUHSİNE KAHRAMAN KORUNMAYA MUHTAÇ KIZ ÇOCUKLARI İLE İFTARINI AÇTI
Vali Kahraman , “Çocuklarımız Yalnız Değil…”

Valisi Süleyman Kahraman, Ramazan Ayı iftar programları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Süleyman Kahraman ve eşi Muhsine Kahraman, son olarak Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı Başak Çocuk Evi’ndeki çocuklarla iftar yemeğinde buluştular.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muammer Doğan ve eşi, Çocuk Evleri Müdürü Kübra Kılıç ile bakım personelinin de katıldığı iftar programı aile sıcaklığını aratmayacak bir ortamda gerçekleşti.
Korunmaya muhtaç kız çocukları ile aynı sofrayı paylaşan Vali Süleyman Kahraman ve eşi Muhsine Kahraman, çocuklarla bir süre sohbet ederek, çocukların ihtiyaçları ve sıkıntıları konusunda bizzat kendilerinden bilgiler aldılar.
Devletin kendileri için sunduğu bu imkanların son derece güzel olduğunu dile getiren çocuklar, Vali Süleyman Kahraman ve eşi Muhsine Kahraman’ın evlerinde bir iftar sofrasında kendilerini yalnız bırakmamalarının mutluluk verici olduğunu söylediler. Bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı Vali Süleyman Kahraman ve eşi Muhsine Kahraman’a teşekkürde bulunan çocuklar, “biz burada sizler sayesinde aile eksikliğimizi hiç hissetmiyoruz” ifadelerini kullandılar.
Vali Süleyman Kahraman ve eşi Muhsine Kahraman, gerek devlet olarak gerekse de birey olarak her zaman çocukların yanlarında olduklarını belirttiler. Burada çocukların kendi evlerinde ve kendi elleri ile yaptıkları yemekler ile iftarlarını açan Vali Süleyman Kahraman ve eşi Hanımefendi Muhsine Kahraman, yemek sonrasında lezzetli menülerden dolayı çocuklara teşekkür ettiler.