X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Erzincan Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz’dan Vali Kahraman’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz’dan Vali Kahraman’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.7.2015 20:38 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 07:22
ERZİNCAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ TALHA EROL DURMAZ ERZİNCAN VALİSİ SÜLEYMAN KAHRAMAN'I ZİYARET ETTİ
AK Parti Erzincan Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz’dan Vali Kahraman’a Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz ve beraberindeki AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut ve parti il yöneticileri Vali Süleyman Kahraman’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz ve AK Parti il yöneticileri 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimler sonrası Vali Süleyman Kahraman’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Erzincan Valiliğinin seçim sürecinde il genelinde bütün partilere aynı mesafede davranması ve seçimlerde her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması nedeniyle teşekkürlerini ileten AK Parti Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz, seçim sürecinin Erzincan’a ve Erzincanlıya yakışır bir şekilde geçirildiğini ve artık seçim sonrası Erzincan için yapılması gerekenlerin görüşüleceğini kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Süleyman Kahraman, Milletvekili Durmaz ve AK Parti yöneticilerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti.
Milletvekili Dr. Talha Erol Durmaz’a ziyarette, AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Ferhat Bulut ve Dış İlişkiler Başkanı Çetin Özyurt eşlik etti.