X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yaşlılarımız En Değerli Hazinemizdir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yaşlılarımız En Değerli Hazinemizdir

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:22
HİZMET İŞ SENDİKASI ERZURUM ŞUBE BAŞKANI EROL AKSAKAL, DÜNYA YAŞLILAR HAFTASI NEDENİYLE YAŞLI ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELEREK, "YAŞLILARIMIZ EN DEĞERLİ HAZİNEMİZDİR" DEDİ.
Yaşlılarımız En Değerli Hazinemizdir

Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Erol Aksakal, Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlı üyeleri ile bir araya gelerek, "Yaşlılarımız en değerli hazinemizdir" dedi.
Hizmet İş Sendikası Erzurum Şube Başkanı Erol Aksakal, Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Mesajında yaşlılığın her birey için kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Aksakal, "Yaşlılık, hayatın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Yaşlılarımız ise geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran, gelenek ve göreneklerimizi, kültürümüzü, milli ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli hazinemizdir. Yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgi, saygı ve hoşgörü, onlara olan minnet borcumuzun temelini oluşturmalıdır. Zira yaşlılarına, sevgi ve saygıda kusur eden ve onlara sahip çıkmayan toplumların geleceğinin aydınlık olmayacağı inancındayım. Unutmayalım ki, bir gün herkes yaşlanacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Dünya Yaşlılar Günü ve Yaşlılar Haftası münasebetiyle tüm büyüklerimizin bu anlamlı günlerini en kalbi duygularımla kutlar, sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde huzurlu yarınlar diler selam, sevgi ve saygılar sunarım” dedi.