X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Milletvekili Adayı Taşesenlioğlu, Karaçoban’daydı…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Adayı Taşesenlioğlu, Karaçoban’daydı…

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 15:48
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU, SEÇİM GEZİLERİNDE EN BÜYÜK İLGİYİ BAYANLARDAN GÖRÜYOR. BAYAN SEÇMENLER, TAŞKESENLİOĞLU İLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRMEK İÇİN ADETA BİRBİRLERİYLE YARIŞIYOR.
AK Parti Milletvekili Adayı Taşesenlioğlu, Karaçoban’daydı…

AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim gezilerinde en büyük ilgiyi bayanlardan görüyor. Bayan seçmenler, Taşkesenlioğlu ile hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta birbirleriyle yarışıyor.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erzurum Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, seçim gezileri kapsamında Erzurum’un Karaçoban ilçesine gitti. Karaçoban ilçe merkezi ve bağlı mahalle köylerde yoğun bir çalışma yapan Taşkesenlioğlu, vatandaşların ve özellikle de bayan seçmenlerin ilgi odağı oldu.
Karaçoban’daki kamu kurum ve kuruluşları ziyaret eden Taşkesenlioğlu, daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu’nun hafta sonunda İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitinge Karaçoban’dan da yoğun bir katılımın olduğuna dikkati çeken Taşkesenlioğlu, “Bir takım çevreler bizleri ayrıştırmaya ve aramıza nifak tohumları ekmeye çalışıyor ama buna kimsenin gücü yetmeyecek. İktidara yine el ele verip birlikte yürüyeceğiz” dedi.
Hükümetin kırsal bölgeleri kalkındırmak amacıyla yürüttüğü çalışmaların bölgeye taze kan pompaladığını vurgulayan Zehra Taşkesenlioğlu, “Bu adımların ve atılımların elbette ardı arkası kesilmeyecek. Yatırım ve hizmetlerimiz, bundan önce olduğu gibi yine bu bölgelerin emrinde olacak” şeklinde konuştu.
AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Karaçoban’daki seçim çalışmaları kapsamında Kobal’da da 23 Nisan etkinliklerine katıldı. Öğrencilerin hazırladığı etkinlikte çocuklarla yakından ilgilenen Zehra Taşkesenlioğlu, geleceğin teminatı olan miniklerin, Yeni Türkiye hedefi doğrultusunda aktif rol oynayacaklarını dile getirdi. Taşkesenlioğlu, Karaçoban’ın erenler Mahalle Köyü’nde de seçim çalışması yaptı. Özellikle bayanların ilgi odağı olan Taşkesenlioğlu, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.