X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tarıkdaoğlu, Narmanlılardan Destek İstedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tarıkdaoğlu, Narmanlılardan Destek İstedi

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 10:53
AK PARTİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ERZURUM’DA MAHALLE MAHALLE SOKAK SOKAK GEZMEYE DEVAM EDİYOR. AK PARTİ’NİN GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAYI ZAFER TARIKTAROĞLU’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINI NARMAN’DA SÜRDÜRDÜ.
Tarıkdaoğlu, Narmanlılardan Destek İstedi

Ak Partili milletvekili adayları ’da mahalle mahalle sokak sokak gezmeye devam ediyor. Ak Parti’nin genç milletvekili adayı Zafer Tarıktaroğlu’da seçim çalışmalarını Narman’da sürdürdü.
Ak Parti’nin genç milletvekili adayı Zafer Tarıktaroğlu beraberinde partililer ile birlikte Narman ilçesine çıkarma yaptı. Parti teşkilatının içinde yetişen ve Gençlik Kolları Başkanlığı yapan Tarıktaroğlu’nu yakından tanıyan partililer ilçe girişinde büyük bir ilgiyle karşıladı.
“GİDİLMEDİK KÖY VE MAHALLE BIRAKMIYORUZ”
Tarıktaroğlu ilçedeki ziyaretleri kapsamında ilk olarak Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya geldi. İlçe merkezinde ziyaretlerini sürdüren Tarıktaroğlu ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla Şekerli, Çimenli, Toygarlı ve Göllü mahallerine geçti.
Yaptığı ziyaretlerde 13 yıldır Ak Parti’yi girdiği her seçimde iktidara taşıyarak güvenini ortaya koyan bu yüce millete hizmet borçları olduğunu belirten Tarıktaroğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de bu hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.
“MİLLETİ BOL KEPÇEDEN SALLAYARAK KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”
Tarıkdaroğlu, daha sonra şunları kaydetti; “Bu ülkede özgürlükler Ak Parti ile geldi. İlk hedefimiz yeni anayasa. Bunu engellemek için Ak Parti’nin önüne türlü türkü engeller çıkarıldı. Çünkü millet özgür olsun istemiyorlar. Çünkü bu ülke büyüsün istemiyorlar. Muhalefet her gün yeni bir vaatle ortaya çıkıyor. Biri Diyanet’i kaldıracağız diyor, öteki bol kepçeden sallıyor. Bu millet bunlara hiçbir zaman prim vermedi. Ak Parti öncesinde bu milletin ne tür sıkıntılarla mücadele ettiğini herkes iyi hatırlar. Ama şimdi ulaşımdan sağlığa varıncaya kadar her imkan köylere varıncaya kadar sağlanıyor. Çünkü Ak Parti 13 yıldır milletin duasıyla ayakta.”