X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP Milletvekili Adayları Çimen Ve Hızarcı Dadaşkent Esnafını Dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MHP Milletvekili Adayları Çimen Ve Hızarcı Dadaşkent Esnafını Dinledi

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ERTÜRK ÇİMEN VE SEYFULLAH HIZARCI, AZİZİYE İLÇESİNE BAĞLI DADAŞKENT’TE ESNAF ZİYARETİNE ÇIKTI, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ, 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN ÖNEMİNİ ANLATTI.
MHP Milletvekili Adayları Çimen Ve Hızarcı Dadaşkent Esnafını Dinledi

MHP Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent’te esnaf ziyaretine çıktı, vatandaşlarla sohbet etti, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Erzurum Milletvekili adayları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP’li Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, seçim çalışmaları kapsamında Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent’te temaslarda bulundu. Dadaşkent esnafıyla bir araya gelen, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden MHP’li adaylar, büyük ilgi gördüler.
MHP Erzurum Milletvekili adayı Ertürk Çimen, 7 Haziran seçimlerinin önceki seçimlere hiç benzemeyeceğinin altını çizerek, “Bu seçim Türkiye açısından bir milat olacak. Çünkü bu seçimle AKP hükümetinden hesap sorulacak” dedi.
Türkiye’nin son 10 yıldır bir bilinmeze doğru sürüklendiğini, bölgeler arasındaki gelişmişlik farkının giderek açıldığını, hatta ve hatta ülkenin milli birlik ve beraberliğinin bile yara aldığını ileri süren Ertürk Çimen, “Bu hükümet sanmasın ki bu yaptıkları yanlarına kalacak. Bu anlayışa Erzurum adına, bölge adına, ülke ve millet adına hesabı MHP kadroları soracak” diye konuştu.
ERTÜRK ÇİMEN: ERZURUM MHP İLE BİRLİKTE YÜRÜYOR
Dadaşkent sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği ve kapısını çaldıkları her işyerinde kucaklanarak karşılanan MHP’li adaylar, gördükleri ilgiden hayli memnun kaldılar. Dadaşkent’in de, Erzurum’un diğer tüm yerleşim merkezleri gibi 7 Haziran kararını verdiğinin altını çizen Ertürk Çimen, “Bu seçim öncesinde esen rüzgâr, diğerlerine hiç benzemiyor. Çünkü bu rüzgar AKP’nin bitişini haber veriyor. Bu rüzgâr, yıllardır sabrı ve tahammül sınırları zorlanan Erzurum halkının gardını aldığını gösteriyor. Bu rüzgâr, Dadaşkent’i ile, Ilıca’sı, Pasinler’i, Tortum’u, Uzundere’si ile, kısaca tüm ilçeleriyle Erzurum’un MHP ile yürüdüğünü gösteriyor. O halde yürüyüşümüz kutlu ve bereketli olsun inşallah” ifadelerini kullandı.