X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Prof. Dr. Kamil Aydın: "Kapatılan Belde Belediyelerini Yeniden Açacağız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Prof. Dr. Kamil Aydın: "Kapatılan Belde Belediyelerini Yeniden Açacağız”

  • Giriş Tarihi: 7.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 23:32
MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI PROF. DR. KAMİL AYDIN, ZEKAİ KAYA VE GÖKHAN ARSLAN, NARMAN PROGRAMLARININ ARDINDAN ŞEKERLİ VE ŞEHİTLER MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİLER.
Prof. Dr. Kamil Aydın: Kapatılan Belde Belediyelerini Yeniden Açacağız”

MHP Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın, Zekai Kaya ve Gökhan Arslan, Narman programlarının ardından Şekerli ve Şehitler mahallelerini ziyaret ettiler.
Şekerli Mahallesi’nde vatandaşlar, 2014 yerel seçimleri öncesi otobüslerinin alınmayacağının belirtilmesine rağmen otobüslerinin ellerinden alındığını ve nerede hangi hizmet için kullanıldığından habersiz olduklarını dile getirdiler.
MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, seçim beyannamelerinde olduğu gibi kapatılan belde belediyelerini yeniden açacaklarını dile getirerek, vatandaşlardan 7 Haziran seçimlerinde destek istediler.
Daha sonra Şehitler köyüne geçen MHP adayları, burada AK Parti tarafından asılan broşürlerde “Barajın yarısını bitirdik” vaadi karşısında şaşkınlık yaşadıklarını belirterek, “Ortada baraj falan yok ama yarısını bitirdiklerini iddia ediyorlar. Bu resmen vatandaşla dalga geçmektir" dediler.