X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kamil Koç’tan Erzurum Filosuna Yüksek Donanımlı 10 Otobüs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kamil Koç’tan Filosuna Yüksek Donanımlı 10 Otobüs

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
KAMİL KOÇ ERZURUM FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR
Kamil Koç’tan Erzurum Filosuna Yüksek Donanımlı 10 Otobüs

Karayolu yolcu taşımacılığının lider ve yenilikçi firması Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., filosundaki ’Travego’ sayısını artırdı. Kamil Koç, modern ve güvenli yolculuğun adresi olmaya devam ediyor.
Karagül GROUP Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İshak Buğra Bozoğlu, Filonun her geçen gün biraz daha büyüten ve gençleştiren Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. otobüs yatırımlarında hız kesmediğini belirterek Erzurum’a teknolojinin yüksek konforlu 10 adet yeni ’Travego’ otobüslerinin sefere konulduğunu açıkladı.
"ŞERİTTEN ÇIKAN ŞOFÖRE UYARI SİNYALİ"
Yapılan yeni otobüs yatırımları ile filo yaşı her geçen daha da gençleştiğini belirten Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bozoğlu,"Erzurum filomuza 10 yeni otobüsümüzle seferlere başlattık.Yüksek konfor düzeyinde müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen firmaların öncelikle tercihi olmaya özen gösteriyoruz. Ön taraftan çarpışmalarda darbeyi emerek kaza anında sürücü ve ön koltuklarda oturan kişileri koruyan ’Ön Çarpışma Koruyucu Sistemi’ aracın şeritten çıkması halinde sürücüyü uyaran ’Şerit Takip Sistemi’ ışık sensörünü kapsıyor. Ergonomik sürücü koltuğu, güvenli bir yolculuk için gerekli şartları sağlıyor. Toplu taşımanın çok ciddi sosyolojik, ekonomik ve ekolojik faydaları var. Bu otobüslerde can kaybı olma ihtimali daha düşüktür, otobüsle seyahat etmek daha ekonomiktir." Dedi.
"İLKEMİZ, ERZURUM’A GÜVENLİ HİZMETİ SUNMAK"
Aile ferdinin nasıl yolcu etmek istediği konusunda gerekli hassasiyeti gösterdiklerini belirten Bozoğlu,"Yolcularımıza bunu benimsetmeye çalışıyoruz. Çok geniş bir yer hizmetleri ekibi ile çalışıyoruz. Kontrol için, güvenlik için, konfor için çok geniş bir güvenlik ekibi çalışıyor ve bununda faydasını görüyoruz. Erzurum ilk günden itibaren bizi kucakladı ve bağrına bastı. Çok sıcak ilgi ve alaka gördük, çok iyi geri bildirimler aldık, asıl önemli olan eleştiri ve yorumlarda bulundular bizi ve markayı nasıl daha iyi yerlere getirebilir konusunda ciddi yorumlarda bulundular ve gördüğümüz kadarıyla da bizim beklediğimizden daha hızlı bir tırmanış olacak burada, ekonomik anlamda. Onun içinde çok mutluyuz. Erzurumlu hemşirelerimize layık oldukları hizmeti vererek, onların rahat ve güvenli seyahat etmelerini sağlar, herkesi Kâmil Koç ayrıcalıklarından yararlanmaya ve hizmetlerini almaya davet ediyorum" dedi.