X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eskişehir’de "Sağlık Çalışanı Kadınlara Yönelik Şiddetin Önlenmesi" Yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de "Sağlık Çalışanı Kadınlara Yönelik Şiddetin Önlenmesi" Yürüyüşü

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:55
ESKİŞEHİR HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINFAN “SAĞLIK ÇALIŞANI KADINLARA YÖNELİK ŞİDDETİN ÖNLENMESİ” TEMALI YÜRÜYÜŞ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Eskişehir’de Sağlık Çalışanı Kadınlara Yönelik Şiddetin Önlenmesi Yürüyüşü

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından “Sağlık Çalışanı Kadınlara Yönelik Şiddetin Önlenmesi” temalı yürüyüş gerçekleştirildi.
“Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında Eskişehir Halk Sağlığı Müdürlüğü, toplumun düzenli fiziksel aktivite yapmaya teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği sağlıklı yaşam yürüyüşlerine 2015 yılında da devam ediyor. "Sağlık Çalışanı Kadınlara Yönelik Şiddetin Önlenmesi" temalı yürüyüş etkinliği, Atatürk Caddesi Adalar Bulvarı girişinden başlayıp, Adalar Bulvarı Sağlık Müdürlüğü güzergahında son buldu.
Eskişehir Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kadir Demirel, “Bütün kadınlarla birlikte sağlık çalışanı kadınlarımıza da uygulanan şiddetin son bulmasını temenni ediyoruz” diyerek, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutladı.
Etkinliğe katılanlara Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce beyaz kaşkol dağıtıldı. Yürüyüşe İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu ve Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Sultan Murat Aydın ile birlikte kurum çalışanları da katıldı.