X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eskişehir Ülkücü İşçilerden Başkan Ataç’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ülkücü İşçilerden Başkan Ataç’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ESKİŞEHİR ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ İL BAŞKANI AYHAN UÇKUN, İL KADIN KOLLARI BAŞKANI SEVGİ BAL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI AHMET ATAÇ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.
Eskişehir Ülkücü İşçilerden Başkan Ataç’a Ziyaret

Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ayhan Uçkun, İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Bal ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret ettiler.
Karşılıklı fikir alışverişi ve nezaket ziyaretinde konuşan Eskişehir Ülkücü İşçiler Deneği İl Başkanı Ayhan Uçkun, kendilerine her yönden destek olan Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Eskişehir Ülkücü İşçilerin nezaket ziyaretinden çok memnunluk duydum. Ülkücü işçilerimizi her zaman taktir ederim. Ben halkla iç içeyim ve halkın arasında dolaşarak onların sorunlarını dinlerim ve sorunlarını çözmeye çalışırım. Herkese kapım açıktır. Eskişehir halkının arasında dolaşarak onların sevgi ve sempatisini kazandım, halktan kopmadım ve halktan hiçbir zaman olumsuz tepki görmedim. Eskişehir halkına elimden geldiği kadar sevgi, sempati ve hoşgörü ile hizmet etmeye çalışıyorum’’ diye konuştu.