X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Odunpazarı’nda Dünya Müzikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Odunpazarı’nda Dünya Müzikleri

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:09
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYESİNİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN AĞAÇ GÜZELDİR ETKİNLİKLERİ, DÜNYACA ÜNLÜ MÜZİSYENLERİN SUNDUĞU ÖZEL KONSERLERLE DEVAM EDİYOR.
Odunpazarı’nda Dünya Müzikleri

Odunpazarı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Ağaç Güzeldir etkinlikleri, dünyaca ünlü müzisyenlerin sunduğu özel konserlerle devam ediyor.
Dünyanın 68 ülkesinden Eskişehir Odunpazarı’na gelen müzisyenler Kurşunlu Külliyesinde sundukları konserlerle Eskişehirlileri adeta büyülüyor. Her gün farklı bir müzisyenin sahne aldığı Kurşunlu Külliyesinde son olarak Lübnan rüzgarı esti. Lübnan en önemli sanatçılarından biri olan Nasser Makhoul tarafından sunulan konser, sanatseverler tarafından büyük ilgi ile takip edildi. Lübnan’a özel müzik aletleriyle Kurşunlu’yu dolduran Eskişehirlilere müzik dolu dakikalar yaşatan Makhoul, söylediği hareketli parçalarla izleyenleri coşturdu.
Etkinlikler kapsamında Odunpazarı’nda bulunan Lübnan asıllı ahşap sanatçılarının da yöresel danslarıyla eşlik ettiği konser sonunda tüm sanatçılar uzun süre ayakta alkışlandı.