X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Görsem’den Zübeyde Hanım Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Görsem’den Zübeyde Hanım Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
GÖRME ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ (GÖRSEM) BAŞKANI ÖZCAN KAÇER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DEVLET HASTANESİNE BAĞLI ZÜBEYDE HANIM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ.
Görsem’den Zübeyde Hanım Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

Görme Engelliler Dayanışma Derneği (GÖRSEM) Başkanı Özcan Kaçer ve yönetim kurulu üyeleri Devlet Hastanesine bağlı Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Ziyarete Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Murat Çilekar, Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Gamze Mumcu ve hastane çalışanları katıldı. Başkan Yardımcısı Selahattin Oktay, Sosyal İşler Yardım Sekreteri A.Kadir Aydın, Dernek Sekreteri Hatice Şentürk’ün de katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Kaçer, ”Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri tarafından derneğimize sürekli olarak ilgi gösterilmektedir. Bizler için damla damla biriktirdikleri mavi kapakları bağışlayarak birçok engelli insana destek olmakta moral ve güç vermektedirler. Biz de bir adet tekerlekli sandalyeyi hastanemize bağışlamak istedik” şeklinde konuştu.
Kaçer, Çilekar’a teşekkür plaketi takdim ederek başta, Çilekar olmak üzere Hastane Başhekim Yardımcısı Mumcu ile tüm hastane yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.
Devlet Hastanesi Yöneticisi Çilekar, “Hastanemizin tedavi ruhuna uygun olarak sürekli engelliler ile iç içeyiz. Onlar her türlü sıkıntı ve hislerini bizimle paylaşıyorlar. Onlar kendileri için yapılan her şeyi hak ediyorlar. Nacizane yaptıklarımız onlara bir lütuf değil bir görevdir. GÖRSEM Engelli Derneğimizin hastanemiz için bağışladığı engelli sandalyesini yine engelli hastalarımız için değerlendirmek üzere kabul ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.