X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Yüzler Oyuncak Kampanyası İle Gülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Yüzler Oyuncak Kampanyası İle Gülecek

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:54
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ VE ECE TÜRKİYE TARAFINDAN YÖNETİLEN ESPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE OYUNCAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATILDI.
Minik Yüzler Oyuncak Kampanyası İle Gülecek

Tepebaşı Belediyesi ve ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi işbirliğiyle oyuncak toplama kampanyası başlatıldı.
1-30 Nisan tarihleri arasında “Bir Oyuncakla Sen de Umut Ol” sloganıyla düzenlenen oyuncak toplama kampanyasının açılış töreninde konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, etkinliğin geleneksel olarak düzenlendiğini belirtti. Proje ile ilgili bilgi veren Ataç, “Özellikle evlerimizde kalan, çocuklarımız büyüdükleri için oynanmayan veya evlerimizde yer kaplayan oyuncakların toplanıp, daha yararlı hale getirilmesi için geleneksel bir proje bu. Espark’ın içinde olunca insanların görüp, evde kalan oyuncakları hatırlamaları adına önemli bir proje” dedi.
Kampanya bitiminde oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılacağını aktaran Başkan Ataç, “Bir ay sürecek proje sonrasında biriken oyuncakları ekonomik açıdan iyi olmayan noktalardaki çocuklarımıza dağıtacağız. O oyuncaklar işe yarayacaklar, belki de çocuklarımızın dünyalarını değiştirecek. Önemsediğimiz bir proje. Ne kadar çok oyuncak toplarsak, o kadar çok çocuğumuza ulaşmış olacağız. Bu proje çocuklarımız adına başarılı ve hayırlı olsun” diye konuştu.
Açılış konuşmasının ardından Başkan Ataç ve Alışveriş Merkezi Müdürü Gökay Uzar, kampanya için oluşturulan oyuncak kumbarasına çeşitli oyuncaklar bıraktılar.