X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Müzikli Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Müzikli Destek

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:17
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ ÜYELERİ, TEPEBAŞI BELEDİYESİ İLE ORTAKLAŞA DÜZENLEYECEĞİ ETKİNLİK İÇİN YAPTIKLARI MÜZİKLE HEM YARDIM TOPLADI HEM DE ÇAĞRIDA BULUNDU.
Üniversite Öğrencilerinden Engellilere Müzikli Destek

Atatürkçü Düşünce Kulübü üyeleri, Tepebaşı Belediyesi ile ortaklaşa düzenleyeceği etkinlik için yaptıkları müzikle hem yardım topladı hem de çağrıda bulundu.
Adalar mevkiinde toplanan gençler, çaldıkları çeşitli şarkılarla li vatandaşlardan yardım toplarken, bir yandan ise tuttukları pankart ile engelli çocuklar için düzenleyecekleri etkinlik için çağrıda bulundu. Anadolu Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Kulübü Başkanı Görkem Yakaroğlu, gerçekleştirecekleri organizasyonun amacının, özel gereksinimli çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm çocuklarla beraber kutlanmasını sağlamak olduğunu söyledi. Yakaroğlu, “Etkinliğimiz üstünde bir süredir çalışıyoruz. Gönüllü gençlerle engellilere yaklaşım eğitimi aldırıp onların kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Etkinliğimiz 25 Nisan günü saat 13:00’da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bütün etkinliklerimiz ücretsizdir” dedi.