X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Döner Ustasından Babalar Günü İçin Özel Eser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Döner Ustasından Babalar Günü İçin Özel Eser

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
ESKİŞEHİR'DE ÜNİVERSİTE CADDESİNDE DÖNERCİLİK YAPAN MURAT EYİ, ÖZEL GÜNLERDE YAPTIĞI TEZGAH SÜSLEMESİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. BABALAR GÜNÜNE ÖZEL BİR ESER DAHA YAPAN EYİ, VATANDAŞLARIN İLGİSİNİ ÇEKMEYE DEVAM EDİYOR.
Döner Ustasından Babalar Günü İçin Özel Eser

’de Üniversite Caddesinde dönercilik yapan Murat Eyi, özel günlerde yaptığı tezgah süslemesine bir yenisini daha ekledi. Babalar Gününe özel bir eser daha yapan Eyi, vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor.
Önceden de pirinç taneleri ile yaptığı eserlerle tanınan Murat Eyi, Babalar Gününe özel bir eser daha yaptı. Pirinç taneleri ile kalp yapan Eyi, kalbin içerisine "Koca yürekli adam" yazdı. Büyük harflerle kalbin etrafına da "Canım babam" yazan Eyi, Babalar Gününü de unutmadı. Bu tür çalışmaları yapmaktan keyif aldığını anlatan Eyi, "Eskişehir halkının büyük ilgisini çekmek ve takdirini toplamak beni daha çok motive ediyor. Amacım da çalıştığım firmayı her yönüyle ortaya çıkartmak. Önümüzdeki günlerde de sosyal mesaj veren çalışmalar yapacağım. İşimi ve Eskişehir halkını çok seviyorum" dedi.