X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Türkiye-valonya Demiryolları Heyetinden Hisarlar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Türkiye-valonya Demiryolları Heyetinden Hisarlar’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
BELÇİKA’DA RAYLI SİSTEMLER SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN DEMİRYOLLARI VE VAGON TEKNOLOJİLERİ ÜRETİMLERİNDE BULUNAN FİRMA YETKİLİLERİ VE BELÇİKA BAŞKONSOLOSLUĞU ATAŞESİ ERİC BLETARD, HİSARLAR’I ZİYARET ETTİ.
Türkiye-valonya Demiryolları Heyetinden Hisarlar’a Ziyaret

Belçika’da raylı sistemler sektöründe faaliyet gösteren demiryolları ve vagon teknolojileri üretimlerinde bulunan firma yetkilileri ve Belçika Başkonsolosluğu Ataşesi Eric Bletard, ’deki Hisarlar fabrikasını ziyaret etti.
Yapılan görüşmelerde; Belçika’da faaliyet gösteren ve uzun yıllara dayalı iş tecrübeleri, Ar-Ge birikimleri, uluslararası rekabet gücüne sahip firmalar ile yeni iş kolları geliştirilmesi üzerine değerlendirmeler yapıldı.
Görüşmeler esnasında konuşan Hisarlar Ceo’su Zafer Türker, Avrupalı iş adamlarını fabrikalarında ağırlamaktan ve onlarla yeni iş kolları geliştirme konusunda hem fikir olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Son yıllarda raylı sistemler konusunda hızlı bir ivme kazanan Hisarlar’ın Ceo’su Türker, Türkiye-Valonya Demiryolları Heyeti ile işbirliği yapmaktan da büyük onur duyduklarını sözlerine ekledi.
Belçika Başkonsolosluğu Ataşesi Eric Bletard da, Hisarlar’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydederek, Hisarlar Ceo’su Zafer Türker’e misafirperverlik için teşekkür etti.