X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Kurt, Bayramda İşçileri Yalnız Bırakmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Kurt, Bayramda İşçileri Yalnız Bırakmadı

  • Giriş Tarihi: 25.9.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 25.9.2015 14:57
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI KAZIM KURT, KURBAN BAYRAMININ İKİNCİ GÜNÜNDE, BAYRAMDA DA MESAİLERİNE DEVAM EDEN VE VATANDAŞLARIN DAHA TEMİZ ORTAMDA BAYRAM GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞAN TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.
Başkan Kurt, Bayramda İşçileri Yalnız Bırakmadı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kurban Bayramının ikinci gününde, bayramda da mesailerine devam eden ve vatandaşların daha temiz ortamda bayram geçirmelerini sağlamak için çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.
Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde Başkan Kurt işçilerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Kurt; “Gerçekleştirdiğimiz temizlik işlerinde en iyi işi biz yapmalıyız, bu konuda sizlere güveniyoruz ve sizleri her zaman destekliyoruz” dedi.
Başkan Kurt konuşmasına şöyle devam etti:
“Türkiye’de 1 Kasım da seçim var. Bu seçim belki birçok şeyi değiştirebilecek biz ona inanıyoruz. Eğer doğru tercihler yaparsanız bu iş düzelir yoksa onlarca şehit veririz ve onlarca kavga ve yanlış olur. Bunun sebebi bellidir bu sebebi ortadan kaldırmamız lazım. Odunpazarı Belediyesi’nde sendikasız bir tek işçi istemem. Fakat şu ya da bu sendikaya gireceksiniz de demem. Herkes bağımsız bir şekilde istediği sendikayı seçebilir, seçiyor ve seçmelidir de. Sizler özgürce karar vereceksiniz fakat Türkiye’nin ve Eskişehir’in gerçeklerini de düşüneceksiniz, değerlendireceksiniz.”