5 günlük hava durumu
20 Nisan 2014 Pazar
En Ateşli Film Sahneleri
Dünya 29 Eylül 2010 - Çarşamba
 • En Ateşli Film Sahneleri

  BEYAZPERDENİN EN ATEŞLİ SAHNELERİ

  Premiere ve Glamour dergileri sinemanın en çok akılda kalan, en ateşli aşk sahnelerini seçti. İşte o filmler ve o sahneler.

   

 • En Ateşli Film Sahneleri

   

  ANANI DA....

  Film, iki yeniyetme ile mutsuz bir evliliği ve trajik bir de sırrı olan yetişkin bir kadının öyküsü üzerine kurulu. Filmin en çok tartışılan sahnelerinden biri de Maribel Verdu, Diego Luna ve Gael Garcie Bernal'in canlandırdığı karakterlerin tekilaları ard arda yuvarladıktan sonra yaşadıkları.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  TİTANİK

  Yönetmenliğini James Cameron'ın üstlendiği Oscar rekortmeni filmde Kate Winslet ile Leonardo Di Caprio'nun canlandırdığı aşıkların bu ateşli sahnesi damgasını vurdu

 • En Ateşli Film Sahneleri

  THE WAY WE WERE

  Başrollerini Barbra Streisand ve Robert Redford'un paylaştığı 1973 tarihli film, farklılıkları yüzünden birbirlerine aşık olan ve yine farklılıkları yüzünden ayrılmak zorunda kalan bir çiftin öyküsünü anlatıyor.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  MAVİ GÖL

  Brooke Shields'e şöhret kazandıran Mavi Göl (The Blue Lagoon) ıssız bir adaya düşen iki gencin aşkı ve cinselliği keşfedişini anlatıyordu. Shields ve Christopher Atkins'in rol aldığı birbirinden cesur sahneler içinde en çok bu sahne akılda kaldı.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  SUBAY VE CENTİLMEN

  Richard Gere ve Debra Winger'ın başrollerini paylaştığı Subay ve Centilmen (An Officer and a Gentleman) filminden de bu sahne akıllarda kaldı. Gere'in canlandırdığı genç ordu pilotu, bir barda tanıştığı güzel kızı evine götürür ve..... tarihe geçen bir sahne.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  RİSKLİ İŞ

  Başrollerde Tom Cruise ve Rebecca De Mornay vardı. Yönetmen koltuğunda ise Paul Brickman. Cruise'un canlandırdığı karakter De Mornay'in oynadığı tele kız tarafından baştan çıkarılıyor. Ve sinemanın trende geçen en ateşli aşk sahnelerinden biri ortaya çıkıyor.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  AŞIK SHAKESPEARE

  Henüz kadınların sahneye çıkmasına izin verilmeyen bir çağda, sadece tek bir kez sahneye çıkmak için yanıp tutuşan Viola de Lesseps -bu karakteri Gwyneth Paltrow canlandırıyor- erkek kılığına girer. Joseph Fiennes'ın canlandırdığı karakter -ki o da William Shakespeare- genç kadının sırrını keşfeder ve onu baştan çıkarır. İşte Shakespeare'yen bir aşk sahnesi.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  DIRTY DANCING

  Jennifer Grey ve Patrick Swayze'nin başrollerini paylaştığı film, hem bütün zamanların en romantik hem de en ateşli filmleri arasında

 • En Ateşli Film Sahneleri

  A WALK IN THE MOON

  A Walk on the Moon; Diane Lane'in performansıyla kelimenin tam anlamıyla nefes kestiği bir film olarak tarihe geçti. Film, insanoğlunun Ay'a ayak bastığı 1969 yazında geçiyordu. Lane'in canlandırdığı karakterin hayatı çocuklarını yetiştirme ve iyi bir eş olabilme çabası içinde geçer.

 • En Ateşli Film Sahneleri


  BİR ŞEY SÖYLE

  John Cusack, filmde Lloyd adlı iflah olmaz bir iyimseri canlandırıyor. Ulaşılmaz, karnesi en yüksek notlarla dolu liseli güzel Diane’i elde etmeye çalışan Lloyd, sonunda bu amacına ulaşır. Genç adamın güzel Diane'ı öpücüklere boğduğu bu sahne de sinema tarihinin unutulmaz aşk sahneleri arasında yer alır.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  GÜNDÜZ GÜZELİ

  Luis Bunuel'in Joseph Kessel'in romanından uyarladığı film, kocasından gizli hayat kadınlığı yapan bir genç kadının öyküsü üzerine kurulu. Soğuk sarışın Catherine Deneve belki günümüzün standatlarına göre pek de seksi sayılmaz ama yine de perdeden yayılan elektriği hala unutulmadı.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  SEKS OYUNLARI

  Daha sonra evlenen Ryan Phillippe ve Reese Witherspoon öylesine etkileyici oynuyorlardı ki..

 • En Ateşli Film Sahneleri

  BAY VE BAYAN SMİTH

  Acaba filmin başrol oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt, bu sahneler yüzünden mi birbirlerine aşık oldu; yoksa onlar birbirlerine gerçekten aşık oldukları için mi bu sahneler bu kadar etkileyiciydi.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  KÖSTEBEK

  Geçen sezonun en çok ilgi çeken filmlerinden Köstebek'in (The Departed) Leonardo Di Caprio ve Vera Farmiga'nın oynadığı bu sahnesi de sinema tarihinin en etkileyici aşk sahnelerinden biri olarak tarihe geçti.

 • En Ateşli Film Sahneleri


  BETTY BLUE

  1980'li yıllara damgasını vuran en etkileyici erotik film.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  VAROLMANIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ

  Juliette Binoche'nin canlandırdığı utangaç Tereza'nın Lena Olin'in oynadığı şehvetli Sabina'ya çıplak poz verdiği bu sahne kolay unutulmaz.

   

 • En Ateşli Film Sahneleri

  KESİŞEN YOLLAR

  Halle Berry'nin en iyi kadın oyuncu dalında Oscar kazanan ilk siyahi kadın yıldız olarak tarihe geçtiği Monster's Ball hemen açılıştaki cesur sahnesiyle hatırlanıyor. Berry'nin Oscar kazanmasında gardiyan rolündeki Billy Bob Thornton'a 'Bana kendimi iyi hissettir" baştan çıkardığı sahnenin de büyük etkisi olsa gerek.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  TUTKU OYUNLARI

  Todd Field'in yönettiği Tutku Oyunları (Little Children) mutsuz evlilikler sürdüren bir kadın ile bir erkeğin öyküsü üzerine kurulu. Kate Winslett ve Patrick Wilson'ın başrollerini paylaştığı film, özellikle çamaşırhanedeki ilk sevişme sahnesiyle akıllarda kaldı.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  ŞEYTAN ÇIKMAZI

  Angel Heart, Mickey Rourke, Robert De Niro ve Lisa Bonet'nin yer aldığı kadrosuyla da ilgi çekmişti. Yönetmenliğini Alan Parker'ın üstlendiği film, hem Rourke'un en iyi performanslarından birini vermesiyle hem son derece etkileyici gerilimiyle hem de Rourke ve Bonet'nin yer aldığı cesur sevişme sahneleriyle hatırlanıyor.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  PARİS'TE SON TANGO

  Bernardo Bertolucci'nin filminde Maria Schreider ve Marlon Brando'nun büyük bir cesaretle oynadığı bu sahne sinemanın en etkileyici sevişme sahnelerinden biri .

 • En Ateşli Film Sahneleri

  VE TANRI KADINI YARATTI

  Roger Vadim'in yönettiği 1956 tarihli Ve Tanrı Kadını Yarattı (And God Created Woman) sırf Brigitte Bardot gibi bir seks ikonunu sinemaya kazandırdığı için bile unutulmaz.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  MULHOLLAND ÇIKMAZI

  David Lynch'in kendine özgü tarzıyla sinemaseverleri şaşırttığı Mulholland Çıkmazı'nda (Mulholland Drive) Naomi Watts ve Laure Elena Harring'in dudak dudağa öpüştüğü bu sahne sadece ateşli olduğu için değil kamera kullanımı ve teknik açılardan da tarihe geçti.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  SEKS VE LUCIA

  Julio Medem'in yönettiği Sex and Lucia, Paz Vega'yı da şöhrete kavuşturdu.

 • En Ateşli Film Sahneleri

  HAYALET

  Patrick Swayze ve Demi Mooore'un oynadığı bu sahne bir çok filme esin kaynağı oldu.