ARKADAŞINA GÖNDER Hakan Fidan kimdir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
kapat

Hakan Fidan kimdir?

Özel Yetkili Savcı'nın ifadesinin alınması için çağırdığı MİT Müsteşarı Hakan Fidan, son günlerde Türkiye'nin en çok konuştuğu isim oldu. Peki kimdir Hakan Fidan?

kalan karakter 1000

Etem ŞENER Etem ŞENER

SANA HERŞEY YAKIŞIR

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.03.2015 10:05
Etem ŞENER Etem ŞENER

Sayın MİT Müsteşarı Hakan FİDAN gibi herkez kendini yetiştirebilse asla insanlar arasında sürtüşme olmaz bu sürtüşmeyi çıkaran kişiler ise (altın semer misali) okumuş veya kendinin yetiştirildigini sanan kişiler tarafından çıkarılan bir çekemezlikten kaynaklanıyor.
SENİNLE GURUR DUYUYORUM E.A

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.03.2015 10:04
Asi Yıldırım Asi Yıldırım

MİT Başkanlığını yıllarca 2 yıllık MYO muadili harp okul mezunu generaller yapınca esas duruşta saygı sunanlar bu kadar zengin bir kariyere sahip Hakan FİDAN'ı assubay kökenli olması dolayısıyla önyargı ile linç etmek istiyorlar TSK içinde o kadar büyük cevherler varki ama bunların ortaya çıkması engelleniyor her kurum kendi personelini koruyup kollarken TSK önyargılarla orduyu sırtında taşıyan assubaylarına haksızlık hukuksuzluk yapıyor Sırf cezalandırmak için kendi nem ve hesabına yüksek okul ve fakülte bitiren assubaylar büro memuru statüsünde göreve başlatılıyor işte bu yüzden bir arpa boyu yol alamıyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 12.02.2015 11:13
yerine kim geçecek yerine kim geçecek

başarılar hakan fidan ve turkıye için

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 07.02.2015 12:55
Alp Alp

Putin istihbarattan geldi Rusyayı ayağa kaldırdı.Amerikada cıa başkanları yönetime geliyorlar Türkiyedede bu olabilir.Normal bir durum .Türkiyenin teknolojik atılımını 2023 stratejisini mutlaka gerçekleştirmesi lazım Kadir TOPBAŞ a belediye başkanlığı daha çok yakışır çünkü gerçekten çok çalışkan ve İstanbulun ona ihtiyacı var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 26.01.2015 00:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.