Bu hafta vizyona giren filmler 13 Mayıs 2016

  HIZLI DEĞİL AMA ÖFKELİ!
  GÜLŞAH NEZAKET MARAŞLI

  Canım şu bizim Angry Birds'ten bahsediyorum, hızlı olması mümkün değil amma beyazperdede de oldukça öfkeli. Bu hafta yine birbirinden çekici filmler görücüye çıkıyor. Zannederim bunların arasında seyircinin en ilgisini çekecek olan da, bilgisayar ve tabletlerimizden bir sıçrayışta beyazperdede soluğu alan öfkeli kuş.

  Giriş Tarihi: 12.05.2016 15:40 Güncelleme Tarihi: 13.05.2016 10:13
  • Bu hafta vizyona giren filmler 13 Mayıs 2016

   ANGRY BİRDS (THE ANGRY BİRDS MOVİE)
   Yönetmen: Clay Kaytis, Fergal Reilly
   Oyuncular: JasonSudeikis, Maya Rudolph, Josh Gad

   Animasyon-aile-komedi türünde vizyona giren film, Abd-Finlandiya ortak yapımı. Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan animasyon, Clay Kaytis ve Fergak Reilly'nin ilk yönetmenlik deneyimi, bakalım seyirciden tam not alabilecekler mi?

   3D animasyon olarak Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle gösterime girecek olan Angry Birds Film'de nihayet kuşların neden bu kadar öfkeli olduğunu öğreniyoruz. Film bizi nüfusu mutlu ve uçamayan kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Uçamayan kuşların çoğunlukla mutlu bir yaşam sürdüğü Kuş Adası'na hoş geldiniz. İster Sabah Kuşu kurtçuk dükkanını ziyaret ediyor olun, ister Tüylü Kuşlar güzellik salonunda tüylerinize kaynak yaptırıyor olun, Kuş Adası mutlu bir kuşun isteyebileceği her şeye sahiptir. Ve buradaki kuşların tüm varlığı yumurtalarıdır çünkü çocukların onların geleceği olduğuna inanırlar. Teknoloji olmadığı, elektrik olmadığı için ve tabi işe yaramayan küçük kanatları yüzünden buradaki kuşlar tamamen saftırlar ve çevrelerindeki koca dünyadan hiç haberleri yoktur. Ve hayat güzeldir… Ancak bu cennet köşede, öfke sorunu olan Red, hızlı Chuck ve gelgitleri olan Bomba hep dışarıda kalmıştır.