Otoriteler - sini yorumladı

  Spor Toto Süper Lig'de cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe- Beşiktaş sini otoritelere sorduk. Derbilerde sonucu önceden kestirmek zordur... Ancak duayenlere göre bu maçta Fenerbahçe 3 puana daha yakın taraf.

  KIRAN KIRANA GEÇECEK

  Advocaat'ın sistemi oturttuğu, son 7 maçta alınan 7 galibiyet ve Kadıköy faktörünün avantaj olduğu belirtiliyor. Önemli sakatları olan Beşiktaş'ın sürpriz yapabileceği vurgulanırken, maçın kıran kırana geçeceği ortak görüş. İşte futbol otoritelerinin Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili yorumları...

  Fotomaç

  Giriş Tarihi: 01.12.2016 10:34 Güncelleme Tarihi: 01.12.2016 10:36
  • Otoriteler Fenerbahçe- Beşiktaş derbisini yorumladı

   ZEKİ UZUNDURUKAN: FENER'iN ARTISI FAZLA
   'deki baş döndürücü hücum hattı, diğer şampiyonluk adaylarında yok. Beşiktaş, Caner'i ve Talisca'yı çok arıyor. Alternatifleri de bu iki yıldızın boşluğunu dolduramıyor.
   gol bölgelerinde sıkıntı yaşıyor, savunmada da sakatlıklar nedeniyle sorunlar var. Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları nedeniyle hem fizik, hem de psikolojik olarak yorulmuş bir Beşiktaş var ortada.

   Berabere bitmez...
   Fenerbahçe ise yakaladığı galibiyet serisi ve müthiş çıkışı ile tahrip gücü yüksek bir takım durumunda.
   Advocaat da çok formda. Maçın Kadıköy'de oynanacak olması da F.Bahçe için büyük artı. Seyirci desteği, takımın yükselen formu, moral ve motivasyonun üst düzeyde oluşu nedeniyle Fenerbahçe galibiyete yakın taraf. Ama bu sezon bileği bükülmeyen bir Beşiktaş var ortada. Bir de hakem faktörünü de unutmamak lazım. Hakemlerimiz, her hafta amatörce hataları ile maçların sonucuna etki ediyor. Bu derbi berabere bitmez.
   Galibiyet terazisinin ağır basan kefesinde Fenerbahçe olsa da Beşiktaş kazanırsa da hiç sürpriz olmaz.