Cuma Mesajları 2016 - Resimli, kısa, uzun cuma mesajı ve sözler - 10 Haziran'a özel

  Cuma mesajları için arayışlar şimdiden başladı. Öyle ki, yarın günlerden Cuma... Ramazan'ın ilk cuması...

  Normalde bile oldukça önemli bir gün olan Cuma günü, Ramazan ile birleştiğinde daha fazla önem gösterilmesi gereken bir gündür. İnsanlar bu özel günde ibadetlerine önem vermeli ve davranışlarına daha çok dikkat etmelidir.

  cuma mesajları


  Kırıcı olmaktan kaçınmalı, sabırlı olmalı ve insanlara sevgiyle yaklaşmalıdır...

  Sevginizi göstermeniz için sevdiklerinize ve dostlarınıza cuma mesajları gönderebilirsiniz. Onlara sadece "hayırlı cumalar" diyebileceğiniz gibi, birbirinden özel cuma mesajları arasından seçim yaparakta onların hayırlı cumalar dileklerinizi iletebilirsiniz.

  Ayrıca bu hayırlı günde unuttuğunuz dostlarınıza cuma mesajları göndermek, hem sizi mutlu eder hemde karşı tarafa değer verdiğinizi hissettirir.

  Eğer sevdiklerinize cuma mesajı göndermek isterseniz, en güzel ve anlamlı mesajları bu sayfada bir araya getirdik. Sayfanın altında bulunan mesajların bir çoğu yeni mesajlardan oluşup, resimli ve sözlü olarak yer almaktadır.

  Kısa msj (SMS) göndermeden önce beğendiğiniz mesajları kopyalayabilir ve hemen ardından en hızlı şekilde Facebook, Twitter, WhatsApp gibi aracılar üzerinden mesajlarınızı iletebilirsiniz.

  Resimli cuma mesajları:

  Giriş Tarihi: 09.06.2016 10:26 Güncelleme Tarihi: 10.06.2016 15:11