5 günlük hava durumu
23 Nisan 2014 Çarşamba
Kardeşim olmadan asla!
Yaşam 19 Kasım 2010 - Cuma
 • Kardeşim olmadan asla!

  ÖNER ÖNGÜN / MAGAZİN

  Sanat dünyasında birçok ünlü isim; menajerlik işlerini ve para yönetimini kardeşlerine vererek, kendilerini emin ellere bırakıyor. İşte kardeşlerine danışmadan hiçbir projeye girmeyen ve hiçbir yere adım atmayan ünlü isimler;

 • Kardeşim olmadan asla!

  ŞAHAN-TOGAN GÖKBAKAR

  Togan Gökbakar, Şahan Gökbakar’ın efsane haline gelmiş ‘Recep İvedik’ filmlerinin yönetmeni... Tatile bile birlikte giden Gökbakar kardeşler, her projede de birlikte çalışıyor. Örneğin; Togan’ın yönettiği ‘Gen’ filminde kardeşi Şahan da rol almıştı.

 • Kardeşim olmadan asla!

  ÇAĞLA-BERNA ŞIKEL

  Sunucu, manken ve oyuncu Çağla Şıkel’in menajerlik işlerini ablası Berna Şıkel yürütüyor. Çağla Şıkel’in en büyük destekçisi olan Berna Şıkel, kardeşinin imza attığı bütün başarılı projelerde yer alıyor.

 • Kardeşim olmadan asla!

  METİN-BAYRAM ŞENTÜRK

  Fantazi müziğin sevilen sesi Metin Şentürk’ün kardeşi Bayram Şentürk ile aralarından su sızmıyor. Her yere birlikte giden Şentürk kardeşler esprileriyle de etraflarındakileri kahkahalara boğuyor. Bayram Şentürk, abisinin her şeyiyle yakından ilgileniyor.

 • Kardeşim olmadan asla!

  SEZEN AKSU- N. YILDIRIM

  Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu’nun bütün mali işlerinden sorumlu olan erkek kardeşi Nihat Yıldırım, ablası kadar medyatik değil... Yıldırım’ın SN isimli müzik şirketi var...

 • Kardeşim olmadan asla!

  BEYAZIT-KORKUT ÖZTÜRK

  Beyazıt Öztürk, her fırsatta abisi Korkut Öztürk’ün kendisi için baba yarısı olduğunu söylüyor. Bütün mali yönetimini abisine bırakan Beyaz, hem projeleri konusunda hem de özel hayatıyla ilgili abisinden nasihat almadan hareket etmiyor.

 • Kardeşim olmadan asla!

  ÖZCAN-ERCAN DENİZ

  Kardeşi Özcan Deniz’in menajerliğini yapan Ercan Deniz’in adı bir zamanlar dolandırıcılık iddalarına karışmıştı. Tur şirketinin borcunu ödemediği için adı dolandırıcılık suçuna karışan Ercan Deniz’le Özcan Deniz’in arasındaki bağ çok kuvvetli...

 • Kardeşim olmadan asla!

  HADİSE-HÜLYA AÇIKGÖZ

  Belçika doğumlu başarılı şarkıcı Hadise’nin menajerlik ve basın danışmanlığı işlerini yürüten ablası Hülya Açıkgöz, kardeşine her konuda kol kanat geriyor. Hadise, uzun süredir çalıştığı menajeri Süheyl Atay ile bir anlaşmazlık yaşamış daha sonra da menajerlik işlerini ablası Hülya Açıkgöz’e vermişti.

 • Kardeşim olmadan asla!

  SİNAN-HIZIR ÖZEN

  Fantazi müziğin sevilen ismi ünlü şarkıcı Sinan Özen’in erkek kardeşi Hızır Özen, kardeşine müzikal anlamda destek oluyor. Hızır Özen, kardeşinin albümlerindeki hit olmuş şarkıların bir çoğunun söz yazarı...

 • Kardeşim olmadan asla!

  BETÜL-BİLGE DEMİR

  Son yıllarda iyi bir çıkış yakalayan Betül Demir’in albümlerinin prodüktörlüğünü; besteci ve söz yazarı ablası Sude Bilge Demir üstleniyor.

 • Kardeşim olmadan asla!

  EBRU GÜNDEŞ-CENGİZ KUMARTAŞLIOĞLU

  Türk sanat müziğinin sevilen sesi Ebru Gündeş de kendisine teklif edilen her projeye abisi Cengiz Kumartaşlıoğlu’nun fikirlerine göre karar veriyor. Gündeş’in, en zor anlarında yanında olan abisi ile birlikte kurdukları bir hayvan çiftlikleri var.

 • Kardeşim olmadan asla!

  KIVANÇ-CEM TATLITUĞ

  Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un en çok güvendiği insanlardan birisi olan abisi Cem Tatlıtuğ, kendi adını taşıyan bir ajans sahibi... Oyuncu menajerliği yapan Cem Tatlıtuğ, kardeşi için büyük bir önem taşıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, kendisine gelen projeleri kabul etmeden önce her şeyi ona danışıyor. Öte yandan Cem Tatlıtuğ, daha önce adını ‘Şişli’de travesti pazarlığı yaptı’ başlıklı haberle duyurmuştu.