5 günlük hava durumu
20 Nisan 2014 Pazar
Magazin gündeminden başlıklar
Yaşam 22 Aralık 2010 - Çarşamba
 • Magazin gündeminden başlıklar

  Sonunda boşanıyorlar

  Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer'in son iki yıldır hayli çalkantılı geçen evlilikleri resmen sona yaklaştı. Ayrılacaklarına dair çıkan tüm haberleri ısrarla yalanlayan iki ünlü oyuncu, anlaşmalı boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Cem Özer'in geçen ay iki genç kızla gece gezmesinde görüntülenmesi, boşanma haberlerinin yeniden gündeme gelmesine neden olmuştu. Bu yaşananlar üzerine Yeşilçay, verdiği bir röportajda eşi Cem Özer ile altıncı yılını dolduran evliliklerinden söz ederken "Dedikodu yapabiliyoruz, kavga edebiliyoruz, yani sevişiyoruz. Bu hayatın sefasını ben sürüyorum, cefasını Cem'e yükledim" demişti. Bu açıklamanın ardından Cem Özer de iki hafta önce yeni tiyatro oyunu Pir Sultan Abdal'ın basın toplantısında haklarında çıkan boşanma söylentilerini yalanlamıştı. Tüm bu yaşananların ardından çift, evliliklerine son noktayı koymaya karar verdi. Yeşilçay ve Özer, avukatları aracılığıyla anlaşmalı olarak boşanmak üzere Aile Mahkemesi'ne başvurdular. İkili 2004'te sürpriz bir nikâhla evlenmişti. Cem Özer, kayıp nüfus cüzdanlarını çıkarma bahanesi ile Yeşilçay'ı Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın makam odasına götürüp nikâh masasına oturtmuştu.

  NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Lezbiyeni oynaması yasak

  Şimdiye kadar sadece dizilerde rol alan oyuncu Pelin Sönmez geçtiğimiz günlerde sinema filmi için üçüncü kez teklif aldı ancak ailesinin vetosuyla karşılaştı.

  Çok gencim

  Genç oyuncu, film teklifini neden reddettiğini şöyle açıkladı: "Lezbiyeni oynamam için daha önce de iki kez teklif almıştım. Son teklifte de yine bir lezbiyeni canlandırmam istendi. Ailem oynamama izin vermedi. Henüz çok gencim, hata yapmak istemiyorum."

  PELİN SÖNMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  'Recep İvedik'e en büyük rakip: Şahin K.

  Şahan Gökbakar, 2006'da 'Dikkat Şahan Çıkabilir' adlı programında porno filmleriyle tanınan Şahin K.'yı konuk olarak almış ve skeçlerde onun kılığına girmişti. Şahin K.'nın Ocak 2011'de gösterime girecek olan 'Günah Keçisi' filmi, onun Şahan Gökbakar'la yıllar önceki görüntülerini yeniden gündeme getirdi. '

  Recep İvedik'in babası

  Sanal alemde Gökbakar ve Şahin K.'nın yıllar önceki görüntülerini izleyenler, internet forumlarında ikiliyle ilgili yorumlar yapıyor. İşte forumlardaki yorumlardan bazıları...

  -Şahan Gökbakar'ın da Şahin K.'ya hayran olduğu biliniyor. Acaba Şahin K., 'Recep İvedik'i geçer mi?

  -Günah Keçisi'nin fragmanını izledim. Şahin K. timsah gibi tetikte. 'Recep İvedik'in en büyük rakibi.

  -Fragmanı izlerken bile çok güldüm. "Neresine gülüyorsun?" demeyin. Şahan'ın canlandırdığı 'Recep İvedik' karakterini biliyorsunuz, işte bu adam o karakterin babası gibi bir şey.

  ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Donmaktan zor kurtuldu

  atv'nin sevilen dizisi 'Unutulmaz'da 'Eda' karakterini canlandıran Özlem Yılmaz, donmaktan son anda kurtuldu! Ataşehir'deki bir et fabrikasının soğuk hava deposunda yapılan çekimlerde çok zorlanan Yılmaz, set aralarında battaniye ve bornoz giyerek ısınmaya çalıştı.

  Eksi 7 derece
   
  Yedi saat süren çekimlerde hayatının en zor anlarını yaşadığını belirten Özlem Yılmaz, "Benim için çok zor bir sahneydi. Eksi 7 derecede çok üşüdüm" dedi.

  ÖZLEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Balıkçıda kavga!

  Deniz Akkaya, sevgilisi Ferruh Taşdemir'le önceki gece Arnavutköy Balıkçısı'ndaydı! Yemek sırasında küçük bir tartışma yaşayan çift, ilerleyen saatlerde aralarındaki sorunu halletti ama suratları düşmüş şekilde evlerinin yolunu tuttu.

  DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Londra gezisi kabus oldu

  Avrupa'yı vuran yoğun kar yağışı nedeniyle ıstırap çeken Türk yolculardan biri de oyuncu Fadik Sevin Atasoy oldu. İstanbul'dan Paris aktarmalı olarak İngiltere'nin başkenti Londra'ya giden oyuncu, yaşadıklarını Twitter'dan anı anına paylaştı...

  Pasaportum kayıp

  -Paris'teyim, resmen mahsur kaldım. Tam 16 saattir aktarma yapmayı bekliyorum. Kabus gibi...

  -Havalimanında yetkililer pasaportumu kaybetti. Schengen vizem de bitti. Bir köşeye çekildim hüngür hüngür ağlıyorum. Yanımdaki kadın yolcular da benim gibi ağlamaya başladı.

  -Bir de yanlışlıkla pasaport kontrol kapısına gitmişim. Adam kabara kabara "Neden Paris?" diye soruyor. "Girmeyeceğim senin ülkene" dedim.

  -Kaybolan pasaportum nihayet bulundu. Ben de birazdan battaniye kuyruğuna gireceğim.

  Her yer kapalı
   
  -600'den fazla insan uyku tulumları ve şişme yastıklarıyla duty free'nin önünde uykuya dalmak üzere.

  -Sigaram bitti, suyum yarılandı ve her yer kapalı. Acaba uyumamız için ışıkları da kapatırlar mı havalimanında?

  FADİK SEVİN ATASOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Hadi abi PlayStation'a

  Şahan Gökbakar-Yavuz Bingöl ikilisi, ünlüler dünyasının yeni kankaları! İkili, önceki akşam Rumelihisarı'ndaki İskele Balık'ta buluşup yemek yedi, çıkışta Gökbakar, "Yavuz Abi ile bizim eve PlayStation oynamaya gidiyoruz" dedi.

  ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  İşime şaşıramayan arkadaş işine bak!

  Demet Akalın ile Hande Yener'in Twitter üzerinden yürüttüğü söz düellosu tam gaz devam ediyor. Akalın, geçtiğimiz günlerde Hande Yener ile arasının açılmasının sorumlusunu Sinan Akçıl ilan etmişti.

  Dolduruşa geliyor

  Akalın, "Hande, Sinan'ın dolduruşuna geliyor. Hadise bile 'Sinan'ın Demet'le ne derdi var?' diye soruyormuş. Demek ki sürekli atıp tutuyor" demişti. Hande Yener de bu sözlere Twitter'da "Bazı insanlar hakkımda kendi kendine fikir yürüteceğine, beynini müziğe harcasa da şaşırsak" diye cevap vermişti. Yener'in bu sözlerine Demet Akalın'dan yine Twitter'da yanıt geldi: "Yaptığım müzik ve harcadığım enerjiye yeterince şaşıramayan arkadaş işine bak!"

  DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

  HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Bir Nihat var benden içeri

  2010'un en çok konuşulan ünlüleri arasında yer alan Nihat Doğan yeni albüm çalışmalarına devam ederken, bir yandan da 2011'de çıkaracağı, özlü sözlerinden oluşan kitabı için uğraşıyor.

  Beni doğru tanısınlar

  Doğan bu kitabı çıkarma nedenini şu sözlerle açıklıyor: "Sanal alemde benim olmayan sözler benimmiş gibi gösteriliyor. Üstelik sulandırılıp, değiştirilip yayınlanıyor. Madem bu kadar ilgi var, insanlar doğru olanları görsünler ve beni de yanlış tanımasınlar istedim." Kitabında 100'ü aşkın özlü sözüne ve açıklamalarına yer vereceğini söyleyen Doğan şöyle devam ediyor: "Kahvaltıda otururken özlü söz çıkarmıyorum. O an, o duruma uygun bir söz çıkıveriyor ağzımdan. Yaradan ışık gibi gönderiyor. Daha çok ekrandayken oluyor. Bir programa katıldığımda 50 arkadaşım arayıp 'Nihat yine ne söyledin!' diyor. Burada Yunus Emre'nin lafını hatırlayabiliriz. 'Bir ben var bende benden içeri', ben de şaşırıyorum onu görünce..."

  Zekasına göre konuşurum

  Doğan sevgilisine böyle özlü sözler sarf edip etmediğiyle ilgili olarak ise "O, birlikte olduğum kişinin zeka ortalamasına bağlı" diyor.

  Doğan'ın en beğendikleri

  - Nihat Doğan sakal gibidir. Kestikçe daha gür çıkar.

  - Senin ruhun, benim ruhumun önünde diz çöker, tövbe ister.

  - Biz veliler içerisinde deli, deliler içerisinde veliyiz.

  - Biz bir aynayız. Kim bize nasıl bakarsa, bizde kendisini öyle görür.

  NİHAT DOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Emlakçısıyla mahkemelik oldu

  Şarkıcı Yeşim Salkım, satmak istediği 2 milyon dolarlık (yaklaşık 3 milyon 100 bin TL) havuzlu villasına iskân izni alamayınca, müşteri bulması için sözleşme yaptığı emlakçı ile mahkemelik oldu. Sarıyer'deki lüks villasını satmak isteyen Salkım, iddiaya göre emlakçı ile sözleşme yaptı ve satış olsun ya da olmasın gayrimenkul danışmanlık bedelini ödemeyi taahhüt etti. Ancak villaya müşteri bulunmasına rağmen Salkım, iskân iznini alamadı. Böylece villanın satışı gerçekleşmedi. Bunun üzerine emlakçı Ethem Onur Kulaksızoğlu sözleşmeden doğan 66 bin 500 dolarlık alacağının ödenmesini istedi.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Hello yenge!

  Ünlü basketbolcu, bir davette karşılaştığı Başkan Yıldırım Demirören'in eşi Revna Demirören'le karşılaştı. Iverson'ın Demirören'e "Hello yenge!" diye hal hatır sorması tüm davetlileri güldürdü.

  Sergi açılışına geldi

  Sempatik Iverson! BJK yöneticisi Mete Düren'in eşi Dr. Rahşan Düren önceki akşam resim sergisi açtı. Davete, basketbol takımının yıldızı Iverson da katıldı.

  Halef- Selef görüşmedi

  Açılışta Beşiktaş'ın eski hocası Mustafa Denizli, kendisinden sonra bu göreve getirilen Bernd Schuster'in gelmesiyle geceden erken ayrıldı.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Sinan Özen'e sobe!

  Uzun zamandır ortalarda görünmeyen şarkıcı Sinan Özen, Ataköy Plus alışveriş merkezinde genç bir kızla görüntülendi. Önce Nandos Restaurant'da yemek yiyen ikili daha sonra 'Çakallarla Dans' filmini izledi.

  20 yaş küçük

  Sinema çıkışı vale bekleyen ikiliden Sinan Özen rahat tavırlarıyla dikkat çekerken, genç kız ise yüzünü objektiflerden gizledi. Sinan Özen'le bir süredir birlikte olduğu öğrenilen genç kızın, ünlü şarkıcıdan 20 yaş küçük olduğu söyleniyor.

  SİNAN ÖZEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Futbol ünlülerini buluşturan açılış

  Futbol camiasının ünlü isimleri, önceki akşam Etiler Sarıhan Çorbacısı'nın açılışında bir araya geldi.

  Öz de katıldı

  GS Başkanı Adnan Polat'ın katılmadığı gecede açılış kurdelesini Emre Belözoğlu, Arda Turan ve Cemal Sarıhan birlikte kesti. Arda Turan'ın, sevgilisi Sinem Kobal'la katıldığı davetin ünlü konukları arasında; FB Başkanı Aziz Yıldırım, Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, Emre Belözoğlu, Ümit Karan ve Gönül Yazar yer aldı. GS'li olduğu bilinen Zekeriya Öz, yarım saat kaldığı açılışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Yüzünden düşen yine bin parça

  Geçtiğimiz günlerde 32 yaşına basan Katie Holmes'ün güler yüzlü tek bir fotoğrafı bile yok! Hollywood'un en önemli adamlarından biriyle evli olan Holmes, kariyerine ve kızı Suri'ye rağmen bir türlü mutlu olamıyor.

  KATİE HOLMES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Uçak yolcularını çileden çıkarttı

  Madonna, kendisiyle aynı New York uçağına binenleri resmen çıldırttı. Şarkıcı, uçuş boyunca bir hostesin sürekli kendisiyle ilgilenmesini ve her isteğinin anında yerine getirilmesini istedi. Uçaktan daherkesten önce, ilk inen Madonna, diğer yolcuların tepkisini çekti.

  MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Yeni aşk kapıda

  Justin Bieber yeni bir aşka yelken açma yolunda... Genç oyuncu Selena Gomez ile Bieber'ın birlikte olduğu iddia ediliyor. İki genç haklarındaki bu iddiaları reddetse de önceki gün Miami'de çekilen bu fotoğraflar aralarındaki elektriği gözler önüne seriyor.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Kardashian kabusu oldu

  Oscar'lı oyuncu Halle Berry'nin başı şöhret tutkunu Kim Kardashian ile belada... Bunun nedeniyse Berry'nin eski sevgilisi ve kızının babası Gabriel Aubry'nin Kim Kardashian ile flört etmeye başlaması.

  İYİ ÜVEY ANNE KIM
  Kendinden dört yaş büyük Aubry'den çok hoşlanan Kim Kardashian, yakın çevresine de gelecekte iyi bir üvey anne olmak istediğini söylüyor. Ancak Kardashian'ın bu sözleri Berry'nin kulağına gidince, oyuncu resmen çıldırdı. Kardashian'ın alışveriş yapmak ve gezmek dışında bir şeye yaramadığını düşünen Berry, kızının onunla zaman geçirmesi fikrine karşı! Halle Berry'nin Kardashian'ı kızının yanında görmek istememesinin en büyük nedenlerinden biri sosyetik güzelin internete de sızan porno görüntüleri! Berry, yakın çevresine sık sık bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor.

  İlişki tarzları farklı
  İkisi de sporculardan hoşlanan bu iki kadının ilişki yaşama süreleriyse farklı... Kardashian, Reggie Bush ile kısa süreli, Halle Berry ise David Justice ile uzun soluklu bir ilişki yaşamıştı.

  Biri Oscar'lı bir yıldız
  Halle Berry Oscar'lı bir yıldız. Oysa Kardashian'ın bugüne kadar kazandığı tek ödül Fox Televizyonu tarafından verilen 'En İyi Reality Show' ödülü!

  Tek ortak noktaları!
  Kim Kardashian ve Halle Berry'nin kariyerlerindeki tek benzer nokta kendi isimlerini taşıyan parfümleri.

  KİM KARDASHİAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

  HALLE BERRY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Üvey anneliğe alışıyor

  Bir süredir Alex Rodriguez ile ilişki yaşayan Cameron Diaz, sonunda ünlü sporcunun çocuklarıyla da tanıştı. Yeni yıla sevgilisi ve sevgilisinin çocuklarıyla birlikte Meksika'da girecek olan Diaz, gazetecilere çocuklar için iyi bir üvey anne olacağını söylüyor.

  CAMERON DIAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Sevgilisini ailesiyle tanıştıracak

  Kanadalı genç şarkıcı Avril Lavigne, yeni yıla erkek arkadaşı Brody Jenner ile yeni yıla ailesiyle birlikte Kanada'da girecek. Lavigne, yakın çevresine başından geçen evliliğin ardından bir süre ilişki yaşamakta zorluk çektiğini ancak Jenner ile her şeyin yolunda gittiğini söylüyor.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Çok çocuk istiyoruz

  Henüz iki aydır evli olan Katy Perry, eşi Russell Brand ile hayatlarında yeni bir sayfa açmaya hazır olduklarını ve çocuk yapacaklarını söyledi. Perry, "Çocuklara bayılıyorum. En kısa zaman içinde çocuk sahibi olmak istiyorum. Birkaç tane çocuğum olsun istiyorum. Evde koşan çocuklardan daha keyifli ve güzel bir şey daha olamaz" diye konuşuyor.

  KATY PERRY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Ugg'ları hâlâ ayaklarında

  Brezilyalı süper model Alessandra Ambrosio, Jimmy Choo'nun Ugg için özel ürettiği modellerden birini giyerken kızına da aynı markanın bej rengi ve kısa modelini giydirmiş.

  Kate Hudson - Jennifer Lopez

  Hollywood'un en güzel kadınları arasında gösterilen Jennifer Lopez ve Kate Hudson, günlük hayatlarında çoğunlukla Ugg giymeyi tercih ediyor. Yıldızların tercihi bej rengi botlar.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Eğlenceye devam

  Vanessa Hudgens, Zac Efron ile ilişkisine kısa süre önce son verdi. Ancak güzel yıldız, yaşadığı kalp kırıklığına rağmen doğum gününü son derece eğlenceli bir şekilde kutladı. 22 yaşına basan Hudgens arkadaşlarıyla Las Vegas'a giderek sabaha kadar eğlendi.

  VANESSA HUDGENS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Kedi kız

  İngiliz şarkıcı Pixie Lott, çıktığı 'Crazy Cats' isimli turnesiyle kendinden söz ettiriyor. İngiltere'nin 19 farklı şehrinde konser verecek olan Lott, her sahneye çıkışında bir kedi kostümü giyiyor. Önceki akşam da Boujis isimli gece kulübünde sahne alan Lott'un kostümü çok beğenildi.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Kızıyla yağmurun tadını çıkarıyor

  Ben Affleck'in eşi Jennifer Garner kızı Seraphina ile zaman geçirmeye bayılıyor. Sık sık kızıyla yürüyüşlere çıkan, film setlerine kızını da götüren Garner önceki gün yine kızıylaydı. Garner yağmura rağmen kızıyla Los Angeles sokaklarında dolaştı.

  JENNİFER GARNER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN