Magazin Gündeminden Başlıklar 11 Ocak 2016

  Giriş Tarihi: 10.01.2016 23:37 Güncelleme Tarihi: 11.01.2016 11:07
  • Asena Erkin'den samimi açıklamalar

   Önceki gün bir falcının ofisinde görüntülenen ünlü futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, çıkışta içini döktü.

   Asena Erkin, eşiyle görüntülenmediği, tek başına gece gezmelerine çıktığı için haklarında çıkan boşanacaklar dedikodularına yanıt verdi. "Caner ünlü bir futbolcu ve gezmesi, magazine görüntü vermesi kulüp tarafından tepki almasına neden oluyor. Bizim evliliğimiz iyi gidiyor. O çıkıp gezemiyor ama ben tek başıma gezip dolaşıyorum. Bu en doğal hakkım, ben sıkılıyorum ve geziyorum arkadaşlarımla" dedi.

   FALCININ PENCERESİNDEN GÖRÜNTÜLENDİ

   Harbiye'de bir falcının odasının penceresinden objektife takılan Asena Erkin çıkışta gazetecilere, "Bugün içtenlikle sorularınızı yanıtlayacağım, istediğinizi sorun" dedi.

   "İNSANLAR BENİ YANLIŞ TANIYOR"

   Erkin, "Falınızda ne çıktı" sorusuna, "Falım güzel çıktı. İş için baktırmıştım, her şey olumlu ve güzel olacakmış. İş demişken, TV programcılığı ya da iyi bir senaryo üzerine kurulu dizi projesi olur mesela. Bu alanlarda da kendime çok güveniyorum. Sürekli sustuğum için insanlar beni yanlış tanıyor" diye yanıt verdi.

   "CANER'İN İYİLİĞİNİN ALTINDA EZİLEBİLİRSİNİZ"

   Asena Erkin'in röportaj sırasında eşiyle ilgili, "Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz" sözleri dikkat çekti.

   Kaynak: Hürriyet