Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

 • 1
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Özge Ulusoy'un frikik telaşı

Maddi durumu yetersiz öğrencilere destek amacıyla kurulan 'Başarım Sensin Derneği'nin balosu önceki akşam Shangri La Bosphorus Hotel'de yapıldı. Baloya iş, sanat ve sosyete dünyasından 350 konuk katıldı. Kadınların şıklık yarışına girdiği gecede gözler Özge Ulusoy'daydı. Davete beyaz renkli bir kıyafetle katılan güzel model, göğüs frikiği vermemek için büyük çaba harcayınca ortaya bu görüntü çıktı.

 • 2
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Kimseye çektirmeyin
İşadamı Serdar Bilgili, spiker eşi Nazlı Çelik'in görüntülenmemesi için talimat verdi. Mekanın korumaları, resmen seferberlik ilan etti.

KENDİ MEKANLARINDA
Beşiktaş'ın eski başkanlarından Serdar Bilgili, geçtiğimiz aylarda yurt dışında evlendiği spiker Nazlı Çelik'le akşam yemeğine çıktı. Bilgili eşini, yeni açılan Cecconi's isimli mekana götürdü. İşadamı, çıkışta gazetecilerin beklediğini öğrenince korumalara emir verdi.

TURİSTLER ŞAŞIRDI
Bilgili'den "Kimseye fotoğraf çektirmeyin" talimatı alan 20'ye yakın koruma, gazetecilerin önüne set kurdu. Bilgili ve eşi, koşar adım mekandan çıkıp araçlarına bindiler ama görüntülenmekten kurtulamadılar. Birkaç turist ise olayı şaşkınlıkla izledi.

 • 3
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Pelinsu Pir ve Levent Tülek evlendi

Tiyatronun sevilen çiftlerinden Pelinsu Pir ve Levent Tülek çifti, 18 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz Pazartesi günü Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde resmiyete döktü. Çiftin nikah şahitliğini yaşadıkları Moda semtinin muhtarı, yakın arkadaşları Zeynep Ayman ve Avukat Barış Çabuk yaptı.

Kimseye haber vermeden evlendirme dairesinin yolunu tutan ünlü çift 18 yıl sonra evlenmenin heyecanını yaşadı. Ünlü çift sürpriz evlilikleri ile ilgili şunları söylediler; "Evet, herkes bizi evli biliyordu. Biz bile kendimizi evli sanıyordu.. Yoğun iş yaşamı, tiyatro, diziler vs. evlenmeyi unuttuk diyebilirim. Şaka bir yana beraberliğimiz hem ailemiz hem çevremiz, hem de izleyicimiz tarafından o kadar kanıksanmıştı ki bizim hakkımızda evli denildiğinde, yazılıp çizildiğinde reddetmedik. Hatta size komik gelebilir ama her sene bir şekilde evlilik hareketine başlayıp yok şehir dışı işti, yok provaydı, oydu buydu derken unutup gidiverdik. Açık söylemek gerekirse 18 yıllık şahane bir birliktelikten sonra evliliğin bunun büyüsünü bozacağı fikrine kapılanlar bile oldu arkadaşlarımız arasında. Biz hariç! Biz Pazartesi evlendik ve mutluluğumuz ikiye katlandı. Sadece şahitlerimizin olduğu sade bir törenle dünya evine girdik. Hatta çok komik bir şey oldu. Bir sonraki nikaha gelen teyzelerle amcalar ayakta kalmamak için girdikleri salonda bizi görünce şaşırdılar. Hatta orada çalışan bir arkadaş çekim yapıyoruz sandı. Nikah sırasında davetsiz misafirlerin gözlerinin yaşarmasını ise ömür boyu unutmayacağız."

Sürpriz nikahı kimselere duyurmadıklarını belirten Pelinsu Pir ve Levent Tülek çifti; "Kendi nikahımıza gittiğimizi ailemiz dahil kimseye söylemedik. Sonradan duyan herkes çok şaşırdı tabi. Uzun yıllardır bizi yakından tanıyan, tanımayan herkes ya direk ya da sosyal medya aracılığı ile ulaşıp mutluluğumuzu paylaştı. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Darısı bekarların başına diyelim. Hem şaşkınlık, garip bir tazelik, yenilenmişlik hissediyoruz. Yani kısaca diyebiliriz ki zaten mutluyduk, evlendik daha da mutluyuz" sözleriyle mutluluklarını belirttiler.

 • 4
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Süreyya Yalçın hamile mi?

Sevgilisi Ozan Bora ile ABD'de yaşayan Süreyya Yalçın'ın hamile olduğu konuşuluyor. 32 yaşındaki sosyetik ikoncan, yakında da nikah masasına oturacak.

Daha önce başından 2 evlilik geçen Süreyya Yalçın, aradığı mutluluğu Hataylı iş adamı Ozan Bora'da buldu. İş hayatını Miami'de sürdüren sevgilisiyle yılın büyük kısmını ABD'de geçiren sosyetik ikoncanın şimdilerde çok farklı bir heyecan yaşadığı konuşuluyor. Ozan Bora'dan geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan Süreyya Yalçın'ın bebek beklediği dedikodusu kulaktan kulağa yayıldı. Dedikodular üzerine Takvim'in telefonla ulaştığı sosyetik ikoncan da "Hamile misiniz?" sorusu karşısında "Olabilir de olmayabilir de" yanıtı verdi. Süreyya Yalçın'ın dün Instagram hesabında peş peşe bebek fotoğrafı paylaşıp sevgilisi Ozan Bora'yı etiketlemesi de hamilelik dedikodularını iyice alevlendirdi. Bu arada Süreyya Yalçın, yakında nikah masasına oturup oturmayacağı sorusuna ise gülmekle yetinerek 3. kez evleneceğinin sinyalini verdi.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Emre Altuğ: İstediğim zaman çocuklarımı görüyorum

Emre Altuğ, velayetleri boşandığı eşi Çağla Şıkel'de olan çocukları Kuzey ve Uzay'la Bebek'te keyifli bir gün geçirdi. Çocuklarına önce dondurma ısmarlayan şarkıcı, daha sonra onları Bebek Parkı'na götürdü. Oğullarıyla eğlenceli dakikalar geçiren Altuğ, Şıkel'le boşanmalarının çocukları nasıl etkilediği sorusunu şöyle yanıtladı: "Ayrı evlerde olunca 'anneci', 'babacı' diye bir durum olmuyor. İki tarafa da sevgi gösteriyorlar. Ben de istediğim her zaman çocukları görebiliyorum."

Kaynak: Hürriyet

 • 6
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Ebru Şallı suskunluğunu bozdu

Ebru Şallı, Sinan Akçıl'la barıştığı yönündeki haberler üzerine sessizliğini bozdu.

Aralarında zaten hiç küslük olmadığını belirten Şallı, her şeyi zamana bıraktıklarını açıkladı: "Aramızda hiç kavga gürültü olmadı ki bizim. Hiç küsmedik. İki insan arasındaki şeyleri kimse bilemez, ancak biz biliriz. O yüzden yazılan, çizilenler beni ilgilendirmiyor."

Şallı, "Sevgili misiniz" sorusuna ise "Bu zor bir soru. Bunu zaman gösterecek. Şu an için bir şey söylemek istemiyorum. Zaman her şeyin ilacıdır. Sadece benim için yorucu bir ilişkiydi, biraz yoruldum ve Sinan'dan zaman istedim" yanıtını verdi.

Ebru Şallı, ayrılığa şarkıcı Ayşe Akın'ın (Ayshe) yol açtığı iddialarıyla ilgili de şöyle dedi: "Bu yaşananların üçüncü şahıslarla alakası yok. Sonuçta Sinan bin kişiye şarkı veriyor. Tabii ki onlarla çalışacak."

Kaynak: Hürriyet

 • 7
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Mayıs 2015

Ahu Yağtu iyi rol yaptı parayı kaptı

Ahu Yağtu, 4 ay önce kadrosuna katıldığı dizide sadece 4 bölüm oynayacaktı. Yağtu çok iyi rol yapınca, anlaşma gelecek sezonu da içine alacak şekilde uzatıldı. Bölüm başına 10 bin TL alan Ahu Yağtu, Eylül'de başlayacak yeni sezonda artık 17 bin TL alacak.