Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

  • 1
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

Eski aşkına nispet yaptı

Futbolcu Ömer Hurmacı'yla aşkını noktalayan Ceren Hindistan, yeni bir sevgili buldu. Güzel oyuncu, Hurmacı'ya nispet olsun diye aşkının aldığı gülleri Instagram'da yayınladı!

Genç oyuncu Ceren Hindistan'ın aşk hayatındaki hızına yetişilmiyor. Şöhretini ünlü futbolcu Özer Hurmacı ile yaşadığı aşka borçlu olan Hindistan, Hurmacı'dan ayrıldıktan sonra yapımcı Murat Tokat ile kısa süreli ilişki yaşadı. Bu beraberlik sayesinde bir dizide başrolü de kapan Ceren Hindistan, birkaç ay sonra da yeniden Özer Hurmacı'ya döndü. Ancak bir dargın bir barışık sevgililerin ilişkisi yine yürümedi. Yeni bir aşık bulmakta vakit kaybetmeyen Ceren Hindistan, gizemli sevgilisinin yaptığı jestleri de instagram hesabından paylaştı.

KİM BU FERRARİ'Lİ SEVGİLİ?
İsminin baş harfi 'Ü' olan ve son model bir Ferrari'ye sahip sevgilisinin her gün güllere boğduğu ünlü oyuncunun paylaşımları ise "Özer Hurmacı'ya bu yolla nispet yapmaya çalışıyor" şeklinde yorumlandı.

  • 2
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

Neslihan Atagül aileye girdi

Rol aldıkları dizide aşk yaşayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, kısa bir süre sonra gerçek hayatta da aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini saklamayan çiftin ilişkisi gayet iyi giderken, Neslihan Atagül Doğulu ailesinden biri olmaya başladı. Kadir Doğulu'nun abisi stil danışmanı Kemal Doğulu ile zaten samimi olan güzel oyuncu, sevgilisinin annesiyle de bir araya geldi. Kadir Doğulu, geçtiğimiz gün abisi Kemal Doğulu'nun doğum gününü kutlamak için annesini ve sevgilisini alıp abisinin jüri üyesi olduğu yarışmanın çekimlerine gitti. Doğulu ailesinin, güzel oyuncu Atagül'ü benimsediği görüldü.

  • 3
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

VIP barınak

Cem Aydın'la Taksim'de yaşayan Derin Mermerci, eşinin boşta olan Gümüşsuyu'ndaki 1 milyon liralık süper lüks dairesini barınağa çevirdi. 4 sokak köpeğini buraya yerleştiren sosyetik güzel, iyi bakılmaları için köpeklere bir de bakıcı tuttu.

Cemiyet hayatının en gözde isimlerinden Derin Mermerci, hayvansever yanını yine konuşturdu. Hemen hemen her hafta Bolluca Hayvan Barınağı'na giden hatta buradaki köpekler için 30 kulübe yaptıran ve yardıma muhtaç birçok köpeğin ameliyat masraflarını da karşılayan sosyetik güzel, hayvanseverlerden alkış almıştı. Çatalca'da barınak yaptırmak için yer arayışını sürdüren Derin Mermerci, şimdilik lüks dairesini sokak köpeklerine tahsis etti. Cem Aydın'la kendisine ait Taksim'deki bir residance dairede yaşayan Mermerci, köpekler için eşinin Gümüşsuyu'ndaki lüks dairesini kullanmaya başladı. '

'YUVANIZI AÇIN' ÇAĞRISI
Yaklaşık değeri 1 milyon lira olan daireye 4 sokak köpeğini yerleştiren Mermerci, hayvanların bakımı için de bir bakıcı tuttu. Dairesinde bakacağı köpek sayısını artıracağını söyleyen sosyetik güzel sosyal medyadan da "Önümüz kış. İmkanı olanlar sokak köpeklerini evine alsın" çağrısı yaptı.

Kaynak: Takvim

  • 4
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

Arkadaşı için İzmir'e koştu

Sunucu Özlem Yıldız, geçtiğimiz günlerde çocukluk arkadaşı Ebru Korugan'ı İzmir'de ziyaret etti. İkinci kez anne olan arkadaşını yalnız bırakmayan Yıldız, Lidya adı verilen bebeği görmek için İstanbul'dan kalkıp İzmir'e gittiğini söyledi. Minik Lidya ile yakından ilgilenen güzel sunucu, şöyle konuştu: "Hayatta en çok vefaya önem veririm. Ebru, çocukluk arkadaşım. Sadece onun çocuğunu görmek için İzmir'e gittim. Allah Lidya'nın bahtını açık etsin." Arkadaşıyla hasret giderip bebeğini seven Yıldız, daha sonra ilk uçakla İstanbul'a döndü.

  • 5
  • 17
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Ekim 2014

Kutsal topraklar ziyaret etti

Altı yıllık esi Burçin Terzioglu ile Temmuz ayında yollarını ayıran Murat Yıldırım, ikinci kez kutsal toprakların yolunu tuttu. Geçtigimiz aylarda umreye gittigi haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncunun Kurban Bayramı'nda da Hac ziyaretinde bulundugu ortaya çıktı.

HAYRANLARI ÇEKTİ
Kutsal toprakları ziyaret edip dini görevlerini yerine getiren Yıldırım, konakladıgı Medine Oberoi Otel'de de hayranlarının yogun ilgisiyle karsılastı. Rol aldıgı dizilerin yurt dısında yayınlanmasının ardından Arap dünyasında genis bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, gittigi yerlerde hayranlarının isteklerini kırmayarak onlarla bol bol fotograf çektirdi. Ünlü oyuncu, kutsal toprakları ziyareti sırasında da zaman zaman etrafta bulunan insanlar tarafından görüntülendi.