Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Kemal Bey harem kurmuş"

21 yıllık eşi Kemal Gülman’a ihanet iddiasıyla boşanma davası açan Feryal Gülman, eşinin sadece 22 yaşındaki T.B. ile değil, başka kadınlarla da ilişki yaşadığını öne sürdü: "Kemal Bey resmen harem kurmuş, başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Elimde bunları kanıtlayacak belgeler var."

Geçtiğimiz pazar günü Lemi Gülman’la evlenen spiker Ece Özbek, düğününden bir gün sonra kayınpederi Kemal Gülman’a boşanma davası açan Feryal Gülman’ın ayrılığı uzun süredir planladığını öne sürmüş, “Uzun zamandır malları üzerine geçiriyormuş. Bebek’te bulunan 50 milyon dolarlık yalıyı bile Kemal Bey’den almış” demişti. Özbek’in iddialarına Feryal Gülman’dan jet yanıt geldi.

YALI 2003’TEN BERİ BENİM
Hürrriyet'ten Gökhan Kimsesizcan'ın haberine göre; yalının 2003 yılından bu yana kendi üzerinde olduğunu söyleyen Gülman, “Beşiktaş Vergi Dairesi’ne her yıl milyonlarca lira vergi ödüyorum. Yıllardır vergi şampiyonları arasında ilk 100’de yer alıyorum” diye konuştu. Gülman Grup’un yönetim kurulunda olduğunu ve imza yetkisinin bulunduğunu belirten Gülman, “2002’de çıkan kanuna göre malların yarısına sahibim. Kemal Gülman ve çocukları para derdine düştükleri için şimdi böyle konuşuyorlar” dedi.

POLİSLE BASACAKTIM
Feryal Gülman, Kemal Gülman’la ilgili yeni iddialar da ortaya attı. Kemal Gülman’ın oğlu Lemi’nin düğününden bir gün önce 22 yaşındaki sevgilisi T.B. ile buluştuğunu öne süren Gülman, “Onları polisle basmak istedim, ancak avukatlarım ‘Size böyle bir şey yakışmaz’ dediği için vazgeçtim. Kemal Bey’in sadece T.B. ile değil, başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Resmen harem kurmuş. Elimde bunları kanıtlayacak belgeler var” şeklinde konuştu.

YÜZÜM GÜLERKEN KAN KUSTUM
Geçtiğimiz ay Prens II. Albert’in davetlisi olarak Kemal Gülman’la birlikte Monako’ya giden Feryal Gülman, orada bulundukları süre boyunca eşinin sürekli yanından ayrılarak cep telefonuyla T.B. ile görüştüğünü iddia etti. Dalia Garih ve Hülya Biren’in de duruma şahit olduğunu öne süren Gülman, “Yüzüm gülerken kan kustum” dedi.

OĞLUNUN VELAYETİNİ İSTİYOR
Mahkemeye başvurarak boşanma ve mal tasfiyesi konulu iki ayrı dava açan Gülman, Amerika’da okuyan ve bugün Türkiye’ye dönecek olan oğulları Aslan Kemal’in velayetinin de kendisine verilmesini istediğini söyledi.

İLAÇLARINI OTELİNE GÖNDERDİM
Feryal Gülman, evden uzaklaştırma kararı aldırdığı Kemal Gülman’ın kullandığı ilaçları oteline gönderdiğini söyledi: “Bir valiz hazırlayıp eşyalarını ve ilaçlarını sevgilileriyle sık sık buluştuğu Maslak’taki Sheraton Otel’e gönderdim.”

Feryal Gülman’ın avukatı Gökmen Başpınar açıklama yollayarak söz konusu yalının sahibi olan Bebek Turizm Yatırım ve İşletmeciliği A.Ş. olduğunu, hissedarlarının ise Feryal Gülman ve oğlu Aslan Gülman olduğunu belirterek “Feryal Hanım’ın oğluyla beraber %100 hissedarı olduğu bir şirkete ait malı nasıl kaçırabileceğine ilişkin bizim bir fikrimiz bulunmamaktadır. Bu haberler tamamen Feryal Hanımı karalamak, devam eden dava sürecinde Sayın Mahkemeleri baskı altına almak amacıyla yapılan manipülatif haberlerdir. Ortada 81 yaşındaki Kemal Beyin zinası nedeniyle açılmış bir boşanma davası varken konu saptırılmak istenmektedir. Ayrıca Feryal Hanım’a atılan iftiralara ilişkin yasal süreç de başlatılacaktır.” dedi.

 • 2
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İlk kez bir arada

Bir süredir birlikte oldukları konuşulan fotoğrafçı Mehmet Turgut ile Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Derya Şensoy, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Atv'nin sevilen dizisi 'Doksanlar'da rol alan Şensoy, kendisine bir kitaptan aşk dolu sözler okuyan Turgut'u merakla dinledi.

DERYA ŞENSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni sevgililerin hızlı gecesi

Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Mazhar Can'dan ayrılan şarkıcı Tuğba Özerk, yeni sevgilisi Fatih Cesur ile Nişantaşı'nda görüntülendi. CookShop'ta oturan ikili, gazetecileri görünce apar topar mekanı terk etti. Özerk ile Cesur, daha sonra Akaretler'deki Limonçello'ya geçti. Bu sırada Özerk, taksi parasını ödeyen Cesur'u bırakarak hızla mekana girdi.

TUĞBA ÖZERK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Selülitler fora

Yıllardır başı selülitleriyle dertte olan Hülya Avşar, önceki gün Bodrum’da yine aynı krizi yaşadı.

Geçen haftalarda gazetelerde boy boy bikinili fotoğrafları yayınlanan Avşar, bu kez Türkbükü’nde fotoğraflandı. Görüntü vermemek için havluyla dolaşan Avşar’ın çabaları sonuçsuz kaldı. Avşar, geçen sene ezeli rakibi Gülben Ergen’i sellülitli görüntüleri için, “Eden bulur. Selülit, dişilik hormonu fazla salgılanan, östrojeni çok olan kadında daha sık görülüyormuş” diyerek tiye almıştı.

Kaynak: Ucankus.com

 • 5
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeni adresi cihangir

Eşi Alican Özbaş'la boşanma davası süren Meltem Cumbul, kendine yeni bir hayat kurdu. Eşiyle oturdukları Gümüşsuyu'ndaki evden Cihangir'e taşınan ünlü oyuncu, gazetecilerin boşanmayla ilgili sorularına "Konuşmam doğru olmaz" yanıtını verdi.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Dizi oyuncusuna 'taciz' iddiasıyla 12 yıl istendi

Oyuncu Fırat Çöloğlu'nun kendisine tecavüze yeltendiğini öne süren kadının şikâyeti üzerine dava açıldı.

'Arka Sıradakiler' dizisinde "İbo" karakterini canlandıran oyuncu Fırat Çöloğlu'nun, "Cebir kullanarak cinsel saldırıda bulunmak ve nitelikli cinsel saldırı" suçlarından 12 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi. Polis tutanaklarına göre; 11 Temmuz'da 03.30'da ring görevi yapan polis devriyesinin telsizinden Etiler Çamlıkyolu Sokak'ta kavga anonsu geçti. Polis olay yerine geldiğinde G.D. adlı kadın, Kendisini darp ederek tecavüze yeltenen Çöloğlu'nun elinden alerjik astım nedeniyle fenalaşınca kurtulduğunu söyledi. G.D. Fırat Çöloğlu ile daha önce birlikte olduğunu, ancak sevgili olmadıklarını belirterek şikayetçi oldu.

'RIZASIYLA İLİŞKİ YAŞADIK'
Çöloğlu ise ifadesinde şunları söyledi: "G.D. ile önceleri cinsel ilişki yaşadık. O gece yanına gidip yattım. Öpüşmeye başladık. Öpüşme sırasında üzerini çıkardı. Daha sonra bana 'Su içmem lazım' dedi. Ben su getirmeye gittiğim sırada krize girdi. Dışarıya koştu. Hasta olduğunu bilmiyordum. Zorla bir şey yapmadım." O akşam evde kalan tanıklar da herhangi bir kavga sesi duymadıklarını, G.D.'nin yanlarına gelip acilen ilaçlarını istediğini ve yüzünün iyi olmadığını fark ettiklerini anlattı. Savcılık Çöloğlu hakkında 7 yıldan 12 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.

Kaynak: ALİ OKTAY / SABAH

 • 7
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Özcan Deniz'den sürpriz karar

Özcan Deniz, başrolünü Deniz Çakır’la paylaştığı ‘Ya Sonra’ filminin devamını çekme kararı aldığını açıkladı. Gösterimde kaldığı 25 haftada kendisine gişede 7,5 milyon TL kazandıran filmin afişini, Instagram hesabından paylaşan Deniz, "'Ya Sonra' severlere müjde olsun. 2014 yılının programında devamını çekmek gibi bir planım var" notunu yazdı. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve çalıntı senaryo iddialarıyla gündeme gelen 'Ya Sonra' filminin çekilme kararını bazı takipçileri desteklerken, bazıları ise, "Bize bu zulmü yapma, parası neyse toplar veririz. Bu defa ciddi bir senaryo olsun" diyerek Deniz'i eleştirdi.