Magazin gündeminden başlıklar: 20 Kasım 2014

  Ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

  Giriş Tarihi: 19.11.2014 21:30 Güncelleme Tarihi: 20.11.2014 17:50
  • Harun Tan boşanmadan önce Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ı yakalamış

   Ebru Şallı'nın Harun Tan'dan boşanırken neden tazminat ve nafaka talep etmediği ortaya çıktı. Harun Tan, Ebru Şallı'nın peşine avukat takmış ve eşiyle Sinan Akçıl'ı yakalamış.

   Sürpriz boşanmalarıyla herkesi şaşırtan Ebru Şallı ile Harun Tan hakkında ortaya atılan iddia yine magazin gündemine bomba gibi düştü. Boşanmanın ardından çok geçmeden Sinan Akçıl ile birlikte olmaya başlayan Şallı'nın evliyken eşini aldattığı iddia edilmiş, hem Şallı hem de Akçıl bu iddiayı yalanlayarak ilişkilerinin boşanma gerçekleştikten sonra başladığını söylemişti. Harun Tan ile 10 yıllık evliliğini sona erdiren ve Sinan Akçıl'la yeni bir aşka yelken açan Ebru Şallı'nın, eşinin tuttuğu dedektife yakalandığı ortaya çıktı. Evliliğinin son günlerinde Şallı'nın bazı davranışlarından şüphelenen Tan, dedektif sayesinde ihaneti tespit etti.

   VİDEOLARI BİLE ÇEKİLMİŞ

   Evliyken şarkıcı Sinan Akçıl'la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı, Belgrad Ormanı'nda sevgilisiyle dedektifin takibine yakalanınca eşinden tazminat ve nafaka talep edemeden boşanmak zorunda kaldı. İşadamı Harun Tan'ın tuttuğu dedektifin, çiftin fotoğraflarının yanı sıra videolarını da çektiği öğrenildi.

   Kaynak: Habertürk