Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Salih Bademci ile sevgilisi İmer Özgün nişanlandı

Sevilen oyuncu Salih Bademci, kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün'le aile arasındaki bir törenle nişanlandı. Genç çift ve yakınları, Moda'daki bir mekanda kutlama yaptı.

EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Salih Bademci, geçtiğimiz aylarda İmer Özgün'e kendi doğum gününde sürpriz evlilik teklifinde bulunmuştu. Özgün'ün önünde diz çöken Bademci'nin evlilik teklifi çok konuşulmuştu.

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Deniz Seki'nin eski sevgilisi Ali Turan'dan ziyaret isteği

Uyuşturucu ticareti yapma suçundan tutuklanarak ikinci kez cezaevine gönderilen ünlü sanatçı Deniz Seki, eski sevgilisinin ziyaret isteğini duyunca çıldırdı. Seki'yi ziyaret etmek isteyen eski sevgilinin futbolcu Ali Turan olduğu öğrenildi. Eski sevgilisi Ali Turan'ın görüşme isteği üzerine çok sinirlendiği söylenen Seki'nin, avukatına kesin talimat verdiği iddia ediliyor. Şarkıcı, iki yıl önce ayrıldığı Turan'ın ardından şimdiki nişanlısı Faruk Salman'la birlikte olmaya başlamıştı. Seki ile Turan ilk kez tatil dönüşü havalimanında görüntülenmişti.

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

İpek Yaylacıoğlu evlendi

Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu, ilkokul aşkıyla evlendi.

İpek Yaylacıoğlu, bir yıldır beraber olduğu işadamı Hakan Usta ile cumartesi akşamı Raffles Hotel'de nikâh masasına oturdu. Çiftin arkadaşlarıyla "Happy" şarkısı eşliğinde yaptığı dans, geceye renk kattı.

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen yangın merdiveninden kaçtı

Aşklarını gizli saklı yaşayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, el ele sinemaya gitti. Çıkışta görüntülenmemek için yangın merdiveninden kaçan çift, herkesi şoke etti.

Bir set aşkı daha gerçek oldu. Daha önce şarkıcı Özcan Deniz ile fırtınalı bir aşk yaşayan oyuncu Fahriye Evcen, bir dönem aynı dizide oynadığı rol arkadaşı Burak Özçivit ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Uzun süredir gazetecilerden köşe bucak kaçan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit yakalanmamak için bu sefer ise şimdiye kadar hiçbir ünlünün başvurmadığı bir yolu tercih etti. Önceki akşam Akasya Alışveriş Merkezi'nde sinemaya giden Evcen ile Özçivit, "Açlık Oyunları" filmini izledi. İkilinin, sinema çıkışında görüntülenmemek için asansör yerine yangın merdivenlerini kullanması ise şaşırttı. Çiftin bu halini görenler ise "Bizim görmediğimiz bir yangın var herhalde" yorumları yaptı.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı barışma sonrası ilk kez yan yana

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, barışma sonrası ilk kez yan yana objektiflere yakalandı.

Aşklarına devam kararı alan Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, birlikte görüntü vermemeye dikkat ediyordu. Gittikleri tatillerde paylaştıkları fotoğraflarda sadece birbirlerinin adını etiketleyen çift, objektiflerden daha fazla kaçamadı.

Ayrılığa fazla dayanamayarak geçtiğimiz aylarda tekrar birleşen çift, barışma sonrası ilk kez Karaköy'de yan yana görüntülendi. Karaköy'de bir mekanda eğlenen ikili, çıkışta kendilerini bekleyen şoförlü araçlarına bindi. Tam bu sırada patlayan flaşlarla şaşkına uğrayan Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy'un suratı asıldı. Aşıklar, daha sonra birlikte evlerinin yolunu tuttu.

Sabancı ile Ulusoy, geçtiğimiz ay gittikleri Maldivler'de aşk tazelemişi.

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Begüm Kütük Yaşaroğlu: Özcan Deniz'i öpmeme sinirlenen kadınlar var

Begüm Kütük Yaşaroğlu, Özcan Deniz ile partner olup birlikte rol almaya başladıktan sonra toplumun ilgisini fark etmeye başladığını anlatırken, kıskanç kadınlarla karşılaştığını söyledi. Yaşaroğlu, "Niye öyle sarılıyorsun, öyle öpmesene, amma öptün, yeter artık' diye bana kızanlar var" dedi.

Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan 'Turki Ekstra' programına konuk olan Begüm Kütük Yaşaroğlu, Arap sunucu Liana Dahdouh'un bir sorusu üzerine, Özcan Deniz ile partner olup oynadıktan sonra toplumun ilgisinin kendisine attığını belirtirken, şöyle dedi: "Herkes. her kadın, çevremde kiminle konuşuyorsam, Özcan'a bayılıyor. 'Çok yakışıklı, çok karizmatik, çok yakışıklı, çok güzel gözleri var' falan diyorlar. Herkes o sahnelerde 'Figürasyona ihtiyaç varsa ben gelsem bir kere sarılsam, bir kere öpsem' diye acayip söyleyenler var. Instagram'a mesela bir fotoğraf koyuyoruz, çok acayip kıskançlar. 'Niye öyle sarılıyorsun, sarılmasana, öyle öpmesene. Dizide amma öptün onu. Yeter be çektiğiniz bu sahneler' diye bana kızanlar var. Bana şans oldu. Sarılıyor, öpüyorum, öyle sürekli romantik gözlerimin içine bakıyor falan. Güzel yani. Ben kendi adıma mutluyum."

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 22 Aralık 2014

Arda Turan'dan Serenay Sarıkaya açıklaması

Arda Turan, Serenay Sarıkaya ile tanışmak istediği yönündeki iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Arda Turan'ın Serenay Sarıkaya ile tanışma isteğinin, eski aşkı Sinem Kobal engeline takıldığı iddiasının ardından yıldız futbolcu sessizliğini bozdu.

Sinem Kobal'la aynı ajansta olan Serenay Sarıkaya'nın, ortak dostlarının "Arda Sinem'i çok üzdü, seni de üzmesin" sözlerinden etkilendiği konuşuluyordu. Hatta bu uyarı üzerine Turan'la tanışmaktan vazgeçen Sarıkaya'nın, arkadaşları vasıtasıyla Kobal'a "Arda'yla aramızda bir şey yok, olamaz" mesajını gönderdiği iddia edilmişti.

Sarıkaya Arda Turan'la yakınlaşma haberlerini şu sözlerle yalanlamıştı: "Benimle hiç alakası olmayan bir konunun bir gazete haberiyle başlayıp bugün her yerde ciddiye alınıp konuşuluyor olmasına ve bir de bütün sorumluluğun tarafıma yıkılmasına hayret ediyorum. Böyle bir şey söz konusu bile değildir. Şimdiye kadar özel hayatımla ilgili konuşmayı seven bir insan olmadım. Bu benim özelim. Ama sessiz kalmak her yazılanı kabul etmek anlamına gelmemeli. Herkesin daha özenli ve saygılı olmasını rica ediyorum."

ARDA TURAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Bu iddialar üzerine Arda Turan, Twitter adresine şunları yazdı:

"Biraz emeğe aileye çalışmaya saygılı olun, üç günde bir bu seviyede dünyanın en önemli takımlarıyla mücadele veriyorum saygı! Ben herhangi bir hanımefendiye mesaj atmadım. Hiç bir gazeteciyle kimseye haber göndermedim. Eski kafalı bir adamımdır yakındakilerle dumanla, uzaktakilerle güvercin yöntemiyle haberleşiyorum. Çünkü her hafta sonu 4 bin km öteden yapmadığım şeylerle uğraşmak kabak tadı verdi. Maçlardan önce konsantre olmama yardımcı olmanızı beklemiyorum ama en azından bozmazsanız size teşekkürlerimi sunarım. Magazin basını. Hem böylece kimsenin imajına zarar vermezsiniz bana akşam için başarılar. Ergen tribiymiş, mahallede komşu Nurten Abla'ya soruyorlarmış, onu rahatlatayım dedim."