Magazin gündeminden başlıklar

  Giriş Tarihi: 19.09.2013 00:38 Güncelleme Tarihi: 01.10.2013 11:36
  • Gülşen'in havası söndü

   İlk kez Harbiye Açıkhava'da sahne alacak olan Gülşen, şimdiden hayalkırıklığı yaşadı. Konsere ilgisizlik yüzünden; alışveriş siteleri biletleri yarı fiyatına satışa sundu!

   Şarkılarıyla büyük beğeni kazanan Gülşen'in konser kabusu sürüyor. Son dönemde hemen hemen tüm konserlerinde sahneye geç çıkarak tepki çeken ünlü popçunun Harbiye Açıkhava konseri de şimdiden hayalkırıklığı yarattı. Kariyerinde ilk kez Açıkhava sahnesine çıkacak olan Gülşen'in biletlerine ilgi yok denecek kadar azdı. Gülşen'in konser biletleri bunun üzerine internetteki alışveriş sitelerinden yarı fiyatına satışa sunuldu. 49.50 lira ve 41.25 liradan satılan biletleri de sadece 244 kişi aldı.

   BİR TEK O TÜKENMEDİ!
   Bu arada yine Açıkhava'da sahne alacak olan Sıla'nın yarın akşamki konser biletleri günler öncesinden tükendi. 5 Ekim'de Harbiye Açıkhava'da konser Demet Akalın'ın 200 liradan satışa sunulan protokol biletleri de şimdiden tükendi.

   HAZIRLIK SÜRÜYOR
   Gülşen, 22 Eylül'deki konseri için 30 kişilik bir ekiple çalışıyor. Konserinde 30 şarkı söyleyecek olan popçu, bir yandan da seyirciye 3 boyutlu video efektlerinden oluşan çok özel bir görsel şölen sunmayı hedefliyor.