Magazin Gündeminden Başlıklar 26 Şubat 2016

  Giriş Tarihi: 26.02.2016 01:08 Güncelleme Tarihi: 26.02.2016 11:16
  • İbrahim Toraman: Sevgi bitti

   Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Toraman, eşi Eylem Yıldız'la ayrılık iddialarını doğruladı.

   Hürriyet'te yer alan habere göre, İki yıl önce nikâh masasına oturan İbrahim Toraman ve Eylem Yıldız boşanıyor. Eşi Yıldız'ın 'şiddet gördüğü' gerekçesiyle mahkemeye başvurduğu haberleri basına yansıyınca ünlü futbolcudan açıklama geldi. Yıldız'ın üç haftadır oğluyla birlikte Almanya'nın Düsseldorf şehrinde olduğunu söyleyen Toraman, "Açmış mı davayı? Haberim yoktu, sizden öğrendim" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

   İbrahim Toraman ve Eylem Yıldız'ın geçtiğimiz yıl Ali Erim adını verdikleri bir oğulları var.

   ŞİDDET YOK

   Ayrılık haberlerini doğrulayan Toraman, eşinin şiddet gördüğü iddialarını ise kabul etmedi. Futbolcu, "Şiddet diye bir şey söz konusu değil. Boşanmayı uzun süredir düşünüyorduk. Ben anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum. Hanımefendinin maddi yöndeki talepleri konusunda anlaşmaya çalışıyoruz. O istediklerini alana kadar anlaşmalıya dönemeyeceğiz herhalde. Bu dayak haberleri de bu yüzden çıkmış olabilir. Onun isteklerini bildiğim için, davayı sizden duyduğum halde aramayacağım. Dava açıldıysa, dava günü konuşuruz zaten kendisiyle" diye konuştu.

   Eylem Yıldız oğlunu da alarak baba evine Almanya'ya döndü.

   SEVGİ BİTTİ

   Geçtiğimiz yıl dünyaya gelen oğlu Ali Erim'in velayetinin annesinde kalma taraftarı olduğunu da söyleyen Toraman, "Velayet zaten annede kalacak. Sadece hanımefendinin Almanya'ya yerleşmek istemesiyle bizim ilişkimiz son buldu. Evlilik hususunda bir süre sonra sevgi bitebiliyor. Bizimki bitti, hanımefendi de Almanya'yı özledi. Oraya yerleşmeyeceğim için yolları ayırma kararı aldık" açıklamasını yaptı.