Magazin Gündeminden Başlıklar: 28 Kasım 2015

  Giriş Tarihi: 27.11.2015 22:40 Güncelleme Tarihi: 28.11.2015 17:04
  • Seçkin Piriler'den ihanet sonrası ilk açıklama

   Seçkin Piriler, eşi Kaan Tangöze'nin İstanbul Beyoğlu Asmalımescit'te şarkıcı Kıvılcım Ural ile sarmaş dolaş yakalanmasına ilişkin ilk kez konuştu.

   Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin İstanbul Beyoğlu Asmalımescit'te şarkıcı Kıvılcım Ural ile sarmaş dolaş yakalanmasına ilişkin ilk kez konuşan eşi Seçkin Piriler, "Kaan turnede olduğu için konuşamadık, bu ailevi bir sorun" dedi.

   Habertürk'ün haberine göre; Kaan Tangöze ile 5 yıldır evli olan Seçkin Piriler, kendi tasarımlarının da sergilendiği defile öncesi yaptığı açıklamada, "Şu an defileme konsantreyim. Tasarımlarım ilk kez insanların beğenisine sunulacak. Bu ailevi bir sorun. Şu anda bununla ilgili konuşmak istemiyorum. Ailevi sorunlara girmiyorum, şu an 2 çocuğum var. Çocuklarımı düşünmek zorundayım. Kaan turnede olduğu için bu konuyu konuşamadık" ifadesini kullandı.

   Piriler'in Makaron'a yaptığı açıklamada ise şöyle: "Ben Kaan'ı seviyorum. O da beni seviyor. Şu an şoktayım. Yüz yüze gelip konuşacağız. Herhangi bir karar almadık. Kaan zaten turnede, o nedenle söyleyecek bir şey yok. Önemli olan ailemizin bütünlüğünün korunması ve çocuklardır. Bu özel konuyu önce aramızda halledeceğiz."

   Duman grubunun 2009 yılında çekilen "Elleri Ellerime" adlı şarkısının klibinde oynayan Ural'ın adı, Mabel Matiz'le de aşk dedikodularına da karışmıştı.