Magazin gündeminden başlıklar: 29 Mayıs 2014

  Giriş Tarihi: 28.05.2014 23:33 Güncelleme Tarihi: 29.05.2014 15:17
  • Kemal Gülman'ın cimriliğini 18 yıllık şoförü açıkladı

   'Ben sizin kralınızım, siz köpeğimsiniz' diyerek herkese hakaretler yağdıran Kemal Gülman'ın cimriliğini 18 yıllık şoförü açıkladı: 'Cipini bir kova suyla yıkatıp evdeki tüm ışıkları kapattırır'


   Eşi Feryal Gülman'ın kendisini genç bir kadınla aldattığını öne sürüp boşanma davası açtığı Kemal Gülman, cimriliğiyle yeniden gündeme geldi. Cimriliğiyle cemiyet hayatında efsane haline gelen 82 yaşındaki işadamının kirli çamaşırlarını ortaya döken isim; 18 yıllık şoförü Ayhan Uğur oldu. Kemal Gülman'ın kendisinin hakkını da ödemediğini öne süren Uğur'un iddiaları ise şöyle:

   'FERYAL HANIM ZOR DURUMDA'
   "Kemal Gülman, oğlu Aslan ve Feryal Hanım'a 'Ben sizin kralınızım, siz benim köpeğimsiniz' derdi. Feryal Gülman'a, '50 yaşına geldin; seni kapıya koyarım' diye kızardı. Kullandığımız cipi yıkarken bir kova suyla cipi yıkamamı söylüyordu. Kemal Bey eve geldiğinde Feryal Hanım, Aslan Kemal ve çalışanlar; korkudan tüm elektrikleri ve muslukları kapatırdık. Kemal Bey mücevherleri, Feryal Gülman için değil güçlü görünmek düşüncesiyle kendisi için alıyordu. Kemal Bey, Feryal Hanım'ın maaşını da kesti. Feryal Hanım, oğlu Arslan'ın yurt dışındaki eğitim masrafının büyük kısmını ödemeye başlayınca Bebek'teki yalısını kiraya verdi. Yalısını kiraya verdiği için kahroluyor ama buna mecbur."

   Kaynak: Takvim