Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru Gündeş'i yıkan haber

9 haftalık bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenen ünlü şarkıcı Ebru Gündeş gözyaşlarına boğuldu. Bebek acil olarak operasyonla alınırken Gündeş'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eşi Reza Zarrab’la birlikte gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih eden şarkıcı, eşi ve kızıyla tatilini sürdürdüğü Bodrum'da hamile olduğunu öğrenmişti. Gündeş, 2011 yılında kızı Alara’yı dünyaya getirmişti.

 • 2
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hacı Sabancı 17 günde 10 kilo verdi

Fazla kilolalarından şikayetçi olan Hacı Sabancı, sıkı bir diyete girdi. Şeyda Coşkun ile çalışan Sabancı, kısa sürede rekor şekilde zayıfladı.

Arzu ile Ömer Sabancı'nın büyük oğulları Hacı, deyim yerindeyse yoğun bakıma girdi! Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'daki bir detoks merkezinde soluğu alan sosyetik işadamı, istediği kiloya kavuşamadı. Hacı Sabancı, bu kez soluğu ünlüleri kısa sürede zayıflatmasıyla bilinen yaşam koçu Şeyda Coşkun'da aldı. 17 gündür birlikte çalışan Coşkun ile Sabancı, önceki gün Bebek sahilinde yürüyordu.

1 BUÇUK SAAT YÜRÜYÜŞ
Hacı Sabancı ile her gün tam 1 buçuk saat yürüdüklerini söyleyen Şeyda Coşkun; ekledi! "Bugün Hacı Bey ile dalya dedik. Kendisi 17 gün tam 10 kilo verdi. Hacı Bey, çok azimli ve yürüyüşlerini hiç aksatmıyor." Kilo verdiği için yüzünde güller açan Hacı Sabancı ise sıkı bir diyet programında olduğunu ve istediği kiloya kavuşana dek diyeti sürdüreceğini söyledi. Bu arada Şeyda Coşkun'un uygulattığı diyet ve kısa sürede fazla kilo verdirmesi birçok kişi tarafından sağlıksız bulunsa da; birçok ünlü zayıflamak için Coşkun'un kapısını çalıyor.

BOL BOL YOĞURT
Şeyda Coşkun; herkese ayrı bir beslenme programı hazırlasa da olmazsa olmazları yok değil. Buna göre; kızartma yağı içeren yiyecekler diyet boyunca tüketilmiyor; yalnızca zeytinyağı kullanılıyor.

Hacı Sabancı da; bol bol sebze yemeği ve meyve tüketirken; sofradan yoğurdu eksik etmiyor. Sabancı; bir gün protein ağırlıklı besleniyorsa ertesi gün karbonhidrat zengini besinler tüketiyor.

İKİSİNİ DE GEÇTİ!
Şeyda Coşkun'un adını duyuran Gülşen, 2 ayda 12 kilo vermişti. Hadise de yine Coşkun sayesinde 50 günde 13 kilo zayıfladı. Ancak Hacı Sabancı 17 günde 10 kilo vererek bu alanda kırılması güç bir rekora imza atıp Hadise ve Gülşen'i solladı.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 3
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Düğün öncesi sahil keyfi
Oyuncu Bekir Aksoy ve nişanlısı Derya Çavuşoğlu, önceki gün Türkbükü iskelesinde görüntülendi. Yarın akşam dünyaevine girecek olan çift; düğün öncesi arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Grip olan Çavuşoğlu denize girmeyi tercih etmeyince, Aksoy da onu yalnız bırakmadı. Kısa süre içinde evlenme kararı aldıklarını söyleyen Aksoy, "Doğru kişiyi bulduğunuza inandığınız zaman, süreyi uzatmanın anlamı yok. Bu süre bizimki gibi beş ay değil; bir hafta da olabilirdi" dedi.

BEKİR AKSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tarkan engelliler için ağladı
Megastar Tarkan, önceki gün Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konserde, üçüncü kez hayranlarıyla buluştu. Tüm geliri Eyüp Engelli Yaşam Merkezi'ne bağışlanan konser başlamadan önce, ünlü sanatçının tekerlekli sandalyeli hayranları protokol bölümünün sağ tarafına yerleştirildi.

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

"ONLARA BİRAZ HUZUR VERELİM"
Tarkan, sahnede şöyle mesaj verdi: "Daha engelsiz bir dünya, daha engelsiz bir Türkiye için hep birlikte olmalıyız. Bugün burada aramızda engel tanımayan engelli dostlarımız var. Onlara daha iyi bir yaşam sunmamız lazım. Hep birlikte onlara biraz daha huzur verelim." Ardından 'Verme' adlı şarkısını söyleyen Megastar'ın gözlerinin dolduğu gözden kaçmadı. Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği'nin öncülüğünde düzenlenen ve başkanlığını Monik İpekel ile Fatoş Sarıgül'ün yaptığı geceye; Galatasaray Başkanı Ünal Aysal-Fani Aysal, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Emir Sarıgül, Demet Sabancı Çetindoğan, Siren Ertan, Sitare Akdilek, Pınar Tezcan Özçapkın gibi ünlü katıldı.

 • 5
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sarp Apak'tan sitem dolu sözler
Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan oyuncu Sarp Apak; önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy'deydi. Apak, oyuncu arkadaşlarıyla birlikte O Maestros adlı mekanda rakı-balık keyfi yaptı. Mekan çıkışında gazetecileri görünce keyfi kaçan ünlü oyuncu, şöyle sitem etti: "Sizin annenizi, bacınızı böyle çekseler iyi olur mu?"

SARP APAK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hamilelik kilolarını verdi
İki ay önce oğlu Eren'i dünyaya getiren Ebru Akel, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Hamileliği döneminde aldığı kiloları verdiği görülen Akel, "Anne olmak mükemmel bir duygu" dedi. Ünlü sunucu, kısa süre sonra ekrana döneceğinin müjdesini de verdi: "Yeni bir proje hakkında görüşmek için Nişantaşı'na geldim. Yakında ekrana döneceğim."

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 22
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Telefonda kavga ettiler iddiası

Temmuz ayında boşanan Ebru Şallı ile Harun Tan'ın dostlukları uzun sürmedi! Ayrıldıktan sonra da çocukları için görüşen eski eşler, önceki gün telefonda birbirine girdi.

TEK BAŞINA GEZİYOR

Alışveriş için tek başına Kanyon'a giden ünlü sunucu, ilk başta neşeliydi. Ancak Şallı'nın neşesi, yaptığı telefon görüşmesiyle bir anda kaçtı. Dedikodulara göre Ebru Şallı, telefonda konuştuğu kişiye "Senin hakaret dolu mesajlarından bıktım. Çocuklarımı da etkiliyorsun" diye bağırdı. Şallı'nın telefondaki kişiye; "Çocuklarımız için bir arada olmak zorundayız, o yüzden sözlerine dikkat et" demesi; konuştuğu kişinin Harun Tan olduğunu ortaya koydu.

ERKEK ERKEĞE DERTLEŞTİ

Ebru Şallı, mağazadan çıkarken de telefonla görüşmesini sürdürdü. Harun Tan da yine önceki gün aynı saatlerde Etiler'deki Big Chef's adlı mekanda bir erkek arkadaşıyla dertleşiyordu. Tan'ın da moralsiz olduğu gözden kaçmadı.

DOSTLUK UZUN SÜRMEDİ

Eski eşiyle kavga eden Harun Tan'ın keyifli halleri, yerine bir anda düşünceli yüz ifadesine bıraktı.