Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ece Erken isyan etti

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Ece Erken isyan etti.

Erken, 5 yıllık sevgilisi Bengü'den sürpriz bir kararla ayrılan Akın Altan ile yaz aylarında aşk yaşamaya başladı. Bunun ardından Altan ile evlilik kararı alan Erken, sürekli haber olmasından dert yandı ve Instagram sayfasına, "Hep susan taraf oldum ama son noktayı koyma vakti. Akın Bey ile tanıştığımda, sonradan haberim olan Işınsu öncesinde de Deniz isimli sevgilileri vardı. Bir şeylere karar verdiğimizde bile telefon trafiği yaşanmaktaydı. Artık kimse mağduru oynamasın. Mutluluklar dilemesin. Şarkı-türkü reklamlarını başka konular üzerine yapsın. Ortada ne yarım kalan bir aşk ne de arkadaşlık var. Kimse mağdur edebiyatı yaparak her şeye inanan bir bölüm halkımızı kandırmasın. Ben evlenirim, evlenmem konu o değil. Konu artık milletin yalandan malzemesi olmaktan sıkılmam. Sevgiyle kalalım. Yalansız olanından..." notunu düştü.

 • 2
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Babasının kopyası

Sosyetik güzel Yasemin Ergene Özilhan, önceki gün büyük kızı Emine ile bir davete katıldı. Objektiflere poz verirken şeker yemeyi sürdüren sevimli Emine'nin babası İzzet Özilhan'a olan benzerliği dikkat çekiciydi.

 • 3
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşin sırrı çözüldü

Sırrı Süreyya Önder ile Cumbul'un, sık sık buluşmasının sebebi ortaya çıktı. Oyuncunun, HDP'den belediye başkan adayı olması gündemde.

Ünlü oyuncu Meltem Cumbul ile BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder; son aylarda sık sık bir araya gelerek akılları karıştırdı. Haklarında "Aşk yaşıyorlar" söylentileri bile yayılan ikilinin buluşmasının ardından "siyaset" çıktı.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TOPLANTILARINA KATILIYOR
Önder; siyasi olarak yakınlık içerisinde bulunduğu HDP'nin (Halkların Demokratik Partisi) Beyoğlu İlçe Teşkilatı'ndaki üyeleriyle Meltem Cumbul'u tanıştırdı. Ünlü oyuncu da; son aylarda daha çok Sırrı Süreyya Önder ile olmak üzere sık sık HDP'nin toplantılarına katıldı.

KARARI MERAK EDİLİYOR
Hem magazin hem de siyaset kulislerinde konuşulanlara göre de; HDP üyeleri, Beyoğlu Belediye Başkanlığı'na aday göstermek için Meltem Cumbul'u düşündü. Ünlü oyuncunun; HDP'den resmi teklif geldiğinde siyasete girme konusunda nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

 • 4
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kopan burun yerine alından burun yapıldı!
'O Ses Türkiye' yarışmacılarından Aykut Durman, geçen yıl Taksim'de Rottweiler cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı ve burnunu kaybetti. Kopan burnu yerine dikmek saatler sürdü ve operasyon başarısız oldu. Durman'ın burnu, alnından alınan parça ile ancak beşinci ameliyatla düzeltilebildi. Durman, yaşadığı olayı şu sözlerla anlattı: "Köpeği sevmek için yaklaştığımda boynunda çivili eğitim tasması varmış. Köpek birden saldırınca, burnumun yarısının olmadığını kanı silmek için elimi yüzüme götürdüğümde anladım. Prof. Dr. Murat Topalan, bir ameliyat serisi ile alnımdan burun yaptı. Nefes bile alamazken, şarkı söyleyememekten korkuyordum. Artık şarkı söyleyebiliyorum." Estetik cerrahı Murat Topalan ise "Alnından burun kanadındaki kıkırdak desteği için parça alındı. Şu an Aykut'un durumu iyi" dedi.

 • 5
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kızıyla Las Vegas'ı birbirine kattı
Hamileliğin altıncı ayına giren Tuba Ünsal, Amerika'da doğum için gün sayıyor. Ünsal, Amerika'ya gider gitmez ayağının tozuyla kızı Sare'yle birlikte Las Vegas'a gitti. Kızına doğduğu ülkeyi gezdirmekte kararlı olan Ünsal, kızı Sare ile Las Vegas'ın altını üstüne getirdi. Gazeteci eşi Mirgun Cabas ise Ünsal'ın yanına doğuma yakın bir zamanda gidecek.

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tuvalet krizi

Dün start alan Mercedes-Benz Fashion Week'in ilk gününe organizasyon hataları damga vurdu. Ünlü model Didem Soydan; 'Çöpler birikti, tuvaletlerin sifonu bile çalışmıyor' diyerek yetkililere isyan etti.

İstanbul'un en önemli moda organizasyonlarından biri olan Mercedes-Benz Fashion Week, adına yakışmayan bir şekilde start aldı. Birbirinden ünlü marka ve isimlerin yeni kreasyonlarını tanıttığı defilelerin adresi, bu sene Kuruçeşme Arena oldu. Organizasyondaki eksiklikler; hem mankenleri, hem seçkin davetlileri hem de defileleri takip eden yerli ve yabancı basın mensuplarını isyan ettirdi.

TWITTER'DA HAYKIRDI
Yetkililere en sert tepkiyi birçok defilede podyuma çıkan Didem Soydan gösterdi. Güzel model; defile öncesinde girecek tuvalet bulamayınca twitter'dan şöyle isyan etti: "Fashion Week yetkilileri, ilk günden daha gün yarılanmadan tuvaletlerin sifonu çalışmamaya, çöpler birikmeye başladı. Çişimi tutarak defileye çıkamam."

TUVALET İSYANI
Kuruçeşme Arena'da girecek tuvalet bulamayan manken Didem Soydan; "Çişimi tutarak nasıl defileye çıkabilirim?" diyerek yetkililere sitemini iletti.

DEKOLTE TARİH OLDU
SON aylarda kendisini dine adayan Tuğçe Kazaz, uzun bir süre sonra ilk kez Gizia defilesi için podyumdaydı. Bir dönem cesur görüntüleri ile defilelere damga vuran Kazaz'ın önceki gün giydiği 4 kıyafetinde de dekolte yoktu.

MODA TAKİBİ
İstanbul Fashion Week'in ilk günkü defilelerini; Ahu Yağtu, Deniz Berdan ve Ece Gürsel gibi birçok ünlü izledi.

CESARETİNİ KONUŞTURDU
Moda haftalarının en cesur isimlerinden Ebru Öztürk, bu sene de geleneğini bozmadı. Mercedes-Benz Fashion Week'teki 12 defilede podyuma çıkacak olan Öztürk, ilk gününde büyüledi.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 7
 • 32
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Christina Aguilera 22 kilo verdi

Fazla kiloları nedeniyle eleştirilen Christina Aguilera, son görüntüsüyle şaşırttı.

22 kilo veren ünlü şarkıcı Christina Aguilera, kendisini eskisine göre çok daha seksi ve sağlıklı hissettiğini söyledi. Çevresinden çok güzel tepkiler aldığını ifade eden 34 yaşındaki Aguilera, profesyonel atletlere benzetildiğini söyledi. Sıkı bir diyet ve sporla 22 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız, dırşarıda yemek yemeyi bırakmanın diyetinin en önemli sırrı olduğunu dile getirdi. Yemek yapmayı çok sevdiğini söyleyen şarkıcı, kendi yemeklerini kendisi hazırlıyor. Oğlu Max'in doğumunda sonra aldığı kilolar nedeniyle eleştirilen Aguilera, "Eskiden çok zayıf olduğum için eleştiriyorlardı. Şimdi de kilolu olduğumu söylüyorlar. 8 kilo aldım. Sürekli formumu korumaya çalışmaktan sıkıldım. Yapım şirketi, kilo vermezsem hayranlarımı kaybedeceğimi söylüyor. Ancak umurumda değil. Artık böyleyim" demişti.