Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

 • 1
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Rüzgar Erkoçlar zor durumda

Tahir Sarıkaya, konuk olarak katıldığı Söylemezsem Olmaz programında Rüzgar Erkoçlar'ın ekonomik sıkıntılar yaşadığını, iş bulamadığını ve çok zor zamanlar geçirdiğini iddia etti.

Erkoçlar'ın bir yapım şirketinde editör olarak çalıştığını ve iki gün önce işten ayrıldığını belirten Sarıkaya, "Rüzgar Erkoçlar şu anda işsiz ve para sıkıntısı çekiyor. Editör olarak çalıştığı yapım şirketinden iki günce ayrıldı ve kendisine rol teklifleri de maalesef gelmiyor" açıklamasını yaptı. Erkoçlar'ın basından kaçtığını da belirten Sarıkaya, "Rüzgar'ın basından kaçması doğru bir hareket değil ve bunu sürekli yapıyor" şeklinde konuştu.

Rüzgar Erkoçlar hakkında söylediklerinin asla yalan olmadığını ve tamamıyla gerçeği yansıttığını belirten Tahir Sarıkaya, kendisine iftira attığını belirttiği Bircan İpek'in sözleri üzerine, "Benim haberlerimi yalanlasınlar, ben kendimi şerefsiz ve namussuz addedeceğim" diyerek sert bir açıklamada bulundu.

Tahir Sarıkaya'nın açıklamalarına bir yorumda usta oyuncu Oya Aydoğan'dan geldi. Aydoğan, "Rüzgar Erkoçlar'ın oyunculuk yapması halinde, Rüzgar'ın reklamının dizinin çok önüne geçeceğini düşünüyorum, bu yüzden oyunculuk yapmak istemiyor olabilir" şeklinde bir yorumda bulundu.

 • 2
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Aslıhan Doğan, Arda Turan'a aşkını kumlara yazdı

Aşklarını sosyal medyada ilan eden Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, birlikte çıktıkları tatilden yeni fotoğraflar paylaştı.

Arda Turan İstanbul gecelerinde gecelerinde sık sık birlikte görüntülendiği Aslıhan Doğan'la tatile çıktı. Birlikte Marmaris'teki D-Hotel Maris'te kalan ikili, sosyal medya aracılığıyla tatil fotoğrafları paylaşmaya başladı.

Önceki gün kumlara yazılı A/A harflerini çekip Instagram'a yükleyen Doğan, birkaç saat sonra da ünlü futbolcu ile teknede verdiği pozu sayfasında paylaştı.

İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan, adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Birlikte çekildikleri kareleri Instagram'da paylaşan çiftin fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı.

Gelen yorumlar üzerine Arda Turan, paylaşımıyla 'Her şey yolunda' mesajı verdi.

Galatasaraylılığı ile bilinen ve son şampiyonluk kutlamalarına da TT Arena'ya gelen Arda Turan'ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'ın Instagram hesabından kendi baş harflerinin bulunduğu A.D yazılı Fenerbahçe fotoğrafını payşaması ise dikkat çeken diğer bir ayrıntı oldu. Aslıhan'a takipçileri 'Yenge, Arda'yı Fenerbahçe'ye getirsene... Yeni sezonda Arda Turan, Fenerbahçe'de' diye espri yaptı.

 • 3
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Özcan Deniz'den büyük jest

Özcan Deniz her zaman gittiği oto tamircisinde çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenince duygulandı. Maslak Oto Sanayi'de 4 dükkanı kiralayıp 600 bin dolar veren sanatçı, işin başına ustayı geçirdi. Deniz, tamirciye yüzde 35 hisse verip, kendisine ortak yaptı.

Sanatçı Özcan Deniz, oldukça duygusal çıktı. Oynadığı diziler ve sinema filmleriyle büyük bir servetin sahibi olan Deniz, geçtiğimiz ay apar topar ticarete adım attı. Maslak Mashattan sitesinde oturan ünlü şarkıcı, lüks cipini tamir için götürdüğü Maslak Oto Sanayi'de dükkan açtı. Her zaman gittiği tamircide çalışan ustayla arkadaş olan ve sık sık bu ustanın yanına gidip sohbet eden Deniz, geçtiğimiz aylarda arabasının bakımı için yine aynı tamircinin yolunu tuttu. Gittiğinde orada çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenen Deniz, çok üzüldü.

USTAYI FİRMAYA ORTAK YAPTI

Hemen maddi sıkıntı çeken ustayı telefonla arayan şarkıcı, kendisine iş teklifinde bulundu. Daha sonra Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde 4 dükkanı yan yana kiralayan Deniz, bunun karşılığında 600 bin dolar tutarındaki 1 yıllık kirayı ödedi. Araba bakım merkezinin başına sevdiği ustayı koyan Özcan Deniz, beklenmedik bir jest daha yaptı. Şarkıcı, firmanın yüzde 35'lik hissesini ustanın üzerine yaptı. Ticarete atılan ünlü şarkıcı, göstermiş oluğu bu duygusal tavrıyla da birçok ünlü isme örnek oldu.

SAKLAMAK İSTEDİ AMA...

Maslak Oto Sanayi'de Özcan Deniz'in yaptığı bu jest konuşulurken, ünlü şarkıcı bu davranışının gizli kalması için büyük çaba sarf etti.

Kaynak: Takvim

 • 4
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Beren Saat yeni sezonun en çok kazanan oyuncusu olacak

Ünlü oyuncu Eylül sonunda başlayacak olan "Kösem Sultan" dizisinden bölüm başına 90 bin TL alacak.

Uzun süren düşünme sürecinin ardından "Kösem Sultan" rolünü Beren Saat'in oynamasına karar verilmişti. Beren Saat Eylül sonunda Star TV'de başlayacak olan "Kösem Sultan"da başrol oynayacak.

PARAYA PARA DEMEYECEK

Bölüm başına 90 bin TL alacak olan Beren Saat ayda toplam 360 bin TL kazanacak. Beren Saat böylece Eylül 2015'te başlayacak yeni sezonun en çok kazanan kadın oyuncusu oldu.

 • 5
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Düğün yeri belli oldu

Manken Şebnem Schaefer'i evlilik heyecanı sardı. İş adamı Murat Kadıoğlu ile yakında nikah masasına oturmaya hazırlanan Schaefer, mutluluktan dört köşe. Görkemli bir düğün yapmak isteyen Kadıoğlu, hiçbir masraftan kaçınmıyor. Çiftin düğünü, Karadağ'da bulunan Splendid Otel'de yapılacak.

 • 6
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

Irina Shayk'la ilgili bomba iddia

FIFA Başkanı Sepp Blatter hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Ancak bu kez iddia kimsenin inanamayacağı cinsten. İspanyol Mundo Deportivo gazetesi, İsviçreli futbol adamının, Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisi Irina Shayk ile ilişkisi olduğunu yazdı.

Real Madrid'de forma giyen Cristiano Ronaldo'dan ayrıldıktan sonra Hollywood yıldızı Bradley Cooper ile birlikte olmaya başlayan Irina Shayk'ın, Portekizli yıldızla olduğu dönemde Blatter ile ilişki yaşadığı iddiası dünya spor kamuoyunda bomba etkisi yarattı.

KADINLARA DÜŞKÜNLÜĞÜ İLE ÜNLÜ

Birçok futbol yazarı Blatter'in kadınlara olan düşkünlüğünün herkesçe bilindiğini söylerken, başarısının ardında bu zafiyetin yattığını belirtti.

ÜÇ KEZ EVLENDİ

1936 yılında Visp isimli sakin bir Alp kasabasında doğan Sepp Blatter üç kez evlendi ve bir kızı var. İlk eşi Lilliane Biner'den Corinne adında bir kızı olan Blatter'in bu evliliği çok kısa sürdü. 1981 yılında Helmut Käser'in kızı Barbara ile evlenen Blatter, bu evliliği 10 yıl sürdü. Barbara geçirdiği bir operasyon sonrası yaşanan komplikasyondan dolayı öldü. 2002 yılında yunun eğitmeni Graziella Bianca ile nikah masasına oturan Blatter bu evliliğinde de umduğunu bulamadı. Sepp Blatter şimdilerde İsviçreli sosyetik Linda Barras ile hayatını sürdürüyor.

SOSYAL MEDYADA DEPREM!

79 yaşındaki Sepp Blatter'in dünyanın en güzel kadınlarından 29 yaşındaki Irina Shayk ile beraber olduğunun iddia edilmesi sosyal medyada deprem etkisi yarattı. Twitter ve Facebook'ta bu iddiaya ilişkin binlerce yorum yazıldı.

İşte onlardan bazıları...

- Irina Shayk, Cristiano Ronaldo'yu Sepp Blatter'le aldatmış. Josico'nun Fenerbahçe'de oynamasından sonra yaşanmış en saçma sapan olay bu.

- Bunlar romantik bir ilişki yaşıyorsa bu gezegenden göç etmenin zamanı geldi.

- Irina Shayk, Cristiano Ronaldo'yu Sepp Blatter'le aldatmış. Alex'in Fenerbahçe'den gönderilmesinden sonra yaşanmış en saçma sapan olay bu.

- Sepp Blatter'in Irina Shayk ile ilişki yaşadığı bir Dünya'ya nasıl çocuk getirmeyi düşünüyorsunuz aklım almıyor.

 • 7
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Haziran 2015

"Meğer o yuvayı Gül Gölge yıkmış"

Oyuncu Açelya Akkoyun, Söylemezsem Ekibine özel bir röportaj verdi. Röportajda kendisine, 2003 yılında eşi Cihan Canova'yla aralarına girerek boşanmalarına neden olan Gül Gölge hatırlatıldı. Akkoyun bu haberlere yorum yapmazken, Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Lerzan Mutlu, "Bu konu yıllar önce yaşandı. Açelya Akkoyun bunu yeniden gündeme getirmek istemeyecektir. Ancak Gül Gölge, Açelya hanımın kendisini yuva yıkan kadın ilan etmesi durumunda Açelya Akkoyun'a dava açmadıysa demek ki bu iddialar gerçekmiş" yorumunda bulundu.