Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bu aşk bana armağan
Yunan DJ Lia Papadakis; Burak Hakkı'yla ilişkisini anlattı: Sevgilim bana her konuda destek oluyor. Bu aşk bana bir armağan!

BURAK HAKKI SESSİZ
Burak Hakkı; Sema Şimşek'le boşandıktan sonra Yunan DJ Lia Papadakis'le yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Hakkı, bu aşk hakkında sessizliğini korurken; Yunan sevgilisi, geçtiğimiz günlerde ülkesinde ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

"AŞKI SEVİYORUM!"
Papadakis, superstars.gr isimli haber sitesine, Hakkı ile ilgili şunları söyledi: "Aşık olmayı seviyorum, yalnızlığı ise asla... Burak ile ilişkimiz bana bir armağan. Bu duyguyu yaşamak harika. Üstelik Burak bana her konuda destek oluyor."

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Anlaşmalı evlilik

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin evliliği dünya meselesi halini aldı. Neyse ki ünlü çiftin son kararı, herkesi sevindirdi! İkilinin yeni yılda Maldivler'de dünya evine gireceği öğrenildi. Ancak ikili evlilikten önce bir anlaşma yaptı. 250 milyon Euro'luk servetleri için 101 sayfalık bir anlaşma metni hazırlayan çift, herkesi hayretler içinde bıraktı.

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisini bırakıp kaçtı

Yağmur Ünal, sevgilisi Benjamin Carrigton ve bir kız arkadaşıyla çıktığı eğlence gecesinde kıskançlık krizine girdi. Ünal aşkını sokak ortasında bırakıp kaçtı.

Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray'ın güzel kızı Yağmur Ünal'ın eğlenceli gecesi kötü bitti. Yağmur, önceki gece Amerikalı sevgilisi Benjamin Carrigton ve onun bir kadın arkadaşı ile eğlenmek için Nişantaşı Sess Bar'a gitti. Mekanda saatlerce eğlenen üçlüden, Ünal'ın çıkışta alkolü fazla kaçırdığı görüldü. Yürümekte zorluk çeken Ünal, gazetecilerin evlilik soruları karşısında "Beni kışkırtmaya mı çalışıyorsunuz?" şeklinde anlamsız bir cevap verdi.

KOŞARAK KAÇTI
Gazetecileri atlatınca sevgilisinin elini bir anda bırakan Ünal, biraz yürüdükten sonra Benjamin ile tartışmaya başladı. Yağmur, Daha sonra sevgilisini ve yabancı güzeli baş başa bırakıp koşarak yanlarından uzaklaştı. Şaşırıp kalan Benjamin, telefonla Yağmur'u arayarak geri döndürmeye çalışsa da başarılı olamadı. Yağmur bir taksiye atlayarak oradan uzaklaşırken, Carrington ve kadın arkadaşının Nişantaşı'nda bir eve girdiği görüldü.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tatil yaradı

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, bayram tatili için ailesini ziyarete gittiği Almanya'dan önceki gün döndü. Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen oyuncunun neşeli hali dikkat çekti. Objektiflere gülümseyen Evcen, sıfır makyajlı olmasına rağmen güzelliği ile görenleri kendisine hayran bıraktı.

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Kiranı bile ben ödüyorum"

Wilma Elles ve Kerem Göğüş, Atatürk Havalimanı’nın kuaför salonunda birbirine girdi. Elles, “Senin kiralarını bile ben ödüyorum” diye bağırdığı sevgilisinin gömleğinin düğmesini kopardı.

Atatürk Havalimanı’nın iç hatlar terminalindeki kuaför salonu, ünlü bir çiftin kavgasına sahne oldu. Alman oyuncu Wilma Elles ve işadamı sevgilisi Kerem Göğüş, önceki gün havalimanına geldi. Bayram tatiline çıkan çift, uçağa binmeden önce kuaför salonuna girdi. Yan yana oturmalarına rağmen bir süre cep telefonlarından yazışan Elles ve Göğüş, birden bire atışmaya başladı. Tartışma alevlenince sesler yükseldi. Sevgilisine, "Senin kiralarını bile ben ödüyorum. Benim sayemde ünlü oldun" diye bağıran Alman oyuncu, hızını alamayınca Göğüş’ü eliyle itti. O sırada işadamının gömleğinin düğmesi koptu. Çift, olayın ardından kuaför salonundan birlikte ayrıldı.

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

19 yaşındaki mankenle aşk yaşıyor

Polise yalan söylediği için hakim kararıyla yattığı rehabilitasyon merkezinden ağustos ayında çıkan ve hayatından alkolü çıkardığını, yeni bir sayfa açacağını belirten ABD'li oyuncu Lindsay Lohan 19 yaşındaki bir mankenle aşk yaşıyor. 27 yaşındaki oyuncunun ABD'nin New York kentinde çalışan Liam Dean'le olduğu belirtildi. Lohan'ı son birkaç hafta içinde defalarca kendisinden 8 yaş küçük Dean'le gördüklerini söyleyenler, "Son derece romantik ve samimi görünüyorlardı" dedi. Lohan'ın daha önc de 18 yaşında bir sevgilisi olmuştu.

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şanslı bebek

Milli kaleci Volkan Demirel'in güzel eşi Zeynep Sever, tek bavulla gittiği Belçika'dan kolilerle döndü. 5 aylık hamile olan Sever, kızı için şimdiden 50 bin liralık alışveriş yaptı.

Yaz aylarında Bodrum'da çocuk müjdesi alan Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel ve eşi Zeynep Kübra Sever, 4 ay sonra dünyaya gelecek kızları için hazırlıklara başladı. Bayram tatilini fırsat bilip Belçika'ya giden Zeynep Hanım, orada ailesiyle hasret giderdikten sonra önceki gün Türkiye'ye döndü.

SİPARİŞ VERDİ
Eşinin milli maçlar nedeni ile kendisine eşlik edemediği Zeynep Hanım, tek bavulla gittiği Belçika'dan koliler dolusu eşyayla geri döndü. Dünyaya gelecek kızını heyecanla bekleyen Zeynep Sever, Belçika'da bol bol alışveriş yaptı. Kızı için puset, bebek arabası, tulum, zıbın ve birçok yatak örtüsü takımı alan Sever'in getirdiği koliler haricinde yüklü bir siparişte de bulunduğu öğrenildi. Tescilli güzelin kızı için şimdiden 50 bin lira harcadığı konuşuluyor.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM