Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Basını gördüm

Mahsun Kırmızıgül'ün 'Güneşi Gördüm' filmindeki rolüyle şöhreti yakalayan Cemal Toktaş, gönlünü kendisi gibi oyuncu Nergis Öztürk'e kaptırdı. Önceki akşam Cihangir'de el ele yürürken basın mensuplarına yakalanan çift, büyük panik yaşadı. İkilinin, objektiflerden kaçışı film sahnelerini aratmadı.

 • 2
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sinema keyfi

Sosyetik işadamı Emir Tamer, önceki gün sevgilisi Merve Toy ile Kanyon'da objektiflere takıldı. Sinema keyfi yapan aşıklar, akşam yemeği için de Gina'nın yolunu tuttu.

 • 3
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Teftiş turu

Cem Hakko'dan boşanırken şirket hisselerinden pay alan Bettina Machler, patronluğunu konuşturdu. Sosyetik güzel, önceki gün Vakkorama'yı teftiş etti.

HEM ALIŞVERİŞ HEM YOKLAMA
Yıllar önce boşandığı eşi Cem Hakko'dan aldığı yüklü tazminatla hafızalara kazınan Bettina Machler, önceki gün ilginç bir görüntüye imza attı. Sosyetik güzel, eski eşinin sahibi olduğu Vakkorama mağazasının Nişantaşı şubesinden çıkarken görüntülendi. Boşanırken şirket hissesinden pay alan sosyetik güzelin; niyetinin hem alışveriş hem teftiş olduğu öğrenildi.

BUNU HEP YAPIYOR!
Söylenenlere göre; önceki günkü ziyaret Bettina Machler'in Vakkorama mağazasına yaptığı ilk teftiş turu değildi. Sosyetik güzelin, mağazanın Bağdat Caddesi'ndeki şubesine de ara sıra gidip ürünler ve çalışanlar hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Bu arada Bettina Machler, 18 yıllık eşi Cem Hakko'dan ihanet yüzünden boşanırken şirket hissesinin yanı sıra birçok gayrimenkul ve nakit para da alarak toplamda 17 milyon liralık tazminat kazanarak tarihe adını yazdırmıştı.

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

 • 4
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Babam sağolsun

İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarıyla dikkat çeken Dilan Çıtak'a dedikodu bereketli geldi. Genç şarkıcı, bin 500 liralık vokal ücretini 5 bin; 5 bin liralık sahne ücretini de 15 bin lira yaptı.

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Dilan Çıtak'a bu haberler bereketli geldi. İddiaların ardından sessizliğe bürünen Çıtak, önceki akşam Burcu Güneş'in vokalisti olarak Suada'da sahneye çıktı. Genç şarkıcının; birkaç ay önce istediği ücretlere zam yaptığı söyleniyor.

3 KAT ZAM YAPTI!
Bundan 2 ay önce vokalistlik yapmak için bin 500 lira ücret alan Dilan Çıtak, bu rakamı şimdi 5 bin liraya çıkardı. Tek başına sahne almak için de eskiden 5 bin lira talep eden Çıtak'ın geçtiğimiz gün kendisini arayan bir organizatöre; "Ekstra ücretim artık 15 bin lira" dediği iddia edildi.

ALBÜM GELİYOR
İbrahim Tatlıses'in genç şarkıcıya getirdiği bereket bununla da sınırlı kalmadı. Birçok yapımcının; genç şarkıcıya albüm yapmak istediği öğrenildi. Yakında yeni albümüyle müzik piyasasında yer alacağını doğrulayan Dilan Çıtak, önceki akşam ise şunları söyledi: "Ben müzik dışında hiçbir konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Bundan sonra adım, sadece sesim ve şarkılarımla kendimden söz ettirmeye yemin ettim."

SUSKUN KALMIŞTI
Bir TV kanalındaki programda Dilan Çıtak'ın kızı olduğu iddiaları ortaya atılan İbrahim Tatlıses, o günden beri konuyla ilgili suskunluğunu koruyor. İbo'nun Çıtak'ın müzikal anlamdaki yoluna ise destek verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

 • 5
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Otele karşı birlik oldular

Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman, el ele verdi! İkili, özel görüntülerini basına sızdıran Polat Otel'e ortak dava açıp; yüklü bir tazminat isteyecek.

İŞTE O SKANDAL GÖRÜNTÜLER!

Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Galatasaray Basketbol Takımı'nın koçu Ergin Ataman'ın basına yansıyan otelde buluşma görüntülerinin yankıları sürüyor. 29 Mart'ta 1401 no'lu odaya girerken çekilen güvenlik kamerası görüntüleri basına sızdırılan Coşkun ile Ataman, bu işin peşini bırakmaya niyetli değil!

'KİM VARSA BULUNSUN!'
Görüntüler için önce "Yaşam koçum Şeyda Coşkun, diyet yemeğimi odama getirdi" diyen ardından da görüntülerin fotomontaj olduğunu savunan Ataman'ın avukatına; "Bu işin arkasında kim varsa bulunsun" diye talimat verdiği öğrenildi.

ARAŞTIRMA DEVAM
Şeyda Coşkun'la da telefonla görüşen Ergin Ataman'ın; "Birlikte otele maddi ve manevi tazminat davası açalım" fikrine de güzel yaşam koçunun "Evet" dediği söyleniyor. Konuyla ilgili daha fazla yorum yapmaktan kaçınan taraflar ise gazetecilerin telefonlarına çıkmıyor. Bu arada görüntülerin çekildiği Yeşilköy Polat Otel'in yetkilileri; konuyla ilgili araştırmalarının sürdüğünü açıkladı.

Kaynak: Halil Çilingir / Takvim

 • 6
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yasağa gazladı

Baharın gelmesiyle İstanbul hareketlendi. Nişantaşı'nda boy gösteren Özge Özpirinçci ile Engin Altan Düzyatan da; motosiklet keyfi yaptı. Yakışıklı oyuncunun 3 tekerlekli motoruna binen çift, kask takmayarak kuralları ihlal etti.

 • 7
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çalıntı şarkı iddialarına yanıt verdi

Seksi şarkıcı Hadise, yeni şarkısı Visal'ın çalıntı olduğuyla ilgili iddialara yanıt verdi. Şarkının melodisinin bir Bulgar türküsüne benzediğini yalanlayan Hadise, şunu söyledi: "Bu konu fazla büyüdü. Bu şarkının melodisi Dupstep ve aynı tarzda birçok şarkı var dünyada söylenen!"