Magazin gündeminden başlıklar

  • 1
  • 36
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Berkay'a kırmızı kart

Asena Erkin ile Berkay skandalının ilk kaybedeni ünlü popçu oldu. Berkay'ın patronu Yağcı; 'Ona kırmızı kart gösterdim' diyerek popçunun birçok projesini iptal etti.

Yılın skandalında ilk darbe Berkay'a geldi. Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena ile Berkay'ın önce Akmerkez'deki bebek odasından çıkarken çekilen görüntüleri basına yansıdı. Bu fotoğraf üzerine iş görüşmeleri yaptıklarını söyleyen ikilinin bu kez aylardır bilinen Londra fotoğrafları günyüzüne çıktı.

BARDAĞI TAŞIRAN FOTOĞRAFLAR
Akmerkez fotoğraflarından sonra Berkay'a işin aslını soran patronu Polat Yağcı, ünlü popçunun "Aramızda arkadaşlıktan öte bir şey yok, bana inan" açıklamasını duydu. Yağcı, birlikte sanatçısına inandı. Ancak Berkay'ın Londra'da Asena Erkin ile sarmaş dolaş pozları bardağı taşırdı.

İYİCE BUNALIMA GİRDİ
Bunun üzerine Berkay'ın önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak albümünü çıkarmama kararı alan Yağcı; ünlü popçunun kliplerinin de yayınlanmasını durdurdu. Poll Production'ın sahibi Polat Yağcı, "Berkay'a kırmızı kart gösterdim" dedi. Bu gelişme üzerine iyice bunalıma giren popçunun ise bir süreliğine Londra'ya gidip orada kalacağı söyleniyor.

CANER'E VIZ GELDİ
Asena ile Berkay'ın Londra fotoğraflarının ardından gözlerin çevrildiği Caner Erkin, dünkü idmanda kahkahalarla koşuyordu!

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena ile Berkay'ın Londra'daki samimi pozları önceki gün ortaya çıkınca; herkes yıldız futbolcunun öfkeden deliye döneceğini sandı. Ancak; eşi ve Berkay'ın çok daha samimi pozlarını bir servet ödeyerek satın aldığı iddia edilen Caner'in dünya umrunda değil! Fenerbahçeli futbolcu, dün çıktığı idmanda takımın en neşeli ismiydi!

TAZMİNAT KAHKAHASI MI?
Kahkahalar atarak koşu yapan Caner Erkin'in halleri; şaşırtıcıydı. Ünlü futbolcunun bu halleri kimilerine göre "sadece bir şovdu". Bazılarına göre ise Caner Erkin, zaten Londra'daki sarmaş dolaş fotoğraflardan çok daha samimi olanlarını gördüğü için durumu umursamadı. Yıldız futbolcunun bazı arkadaşlarına göre ise eşinden boşanmayı planlayan Caner Erkin'in neşesi, bu fotoğraflar sayesinde ödemekten kurtulacağı tazminatın neşesiydi!

SESSİZLİK SÜRÜYOR
Fenerbahçeli futbolcu, mecburen gözönüne çıkarken; skandalın kahramanları Asena Erkin ile Berkay'ın suskun tavrı devam ediyor.

ALYANSLA YANIT VERDİ
Yarınki Fethiyespor maçı antremanına evlilik alyansıyla çıkan Caner; eşi ve Berkay'ın Londra'da çekilen fotoğraflarına da kendi tarzınca yanıt vermiş oldu!

ASENA'SIZ YEMEK
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tüm branşlarda yer alan teknik direktör, oyuncular ve onların eşlerine bir yemek verdi. Başarılı futbolcu Caner Erkin'in yemeğe eşi Asena ile katılmaması dikkat çekti.

Kaynak: Takvim

  • 2
  • 36
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

2 saatte 180 bin TL

Ender Mermerci ile kızı Derin, Beymen'de 2 saat alışveriş yaptı. Anne ile kızı, 180 bin lira harcadı.

Alışverişe olan tutkularıyla tanınan Ender Mermerci ile kızı Derin; önceki gün birlikte Zorlu Center'ın yolunu tuttu. Anne ile kızı; Derin Mermerci'nin "Minik" lakaplı yakın koruması eşliğinde soluğu Beymen'de aldı. Ender ile Derin Mermerci, burada özel müşterilere sunulan VIP bölümde yaklaşık 2 saat geçirdi. Mermerci ikilisi, kozmetik ürünleri de inceledi.

Derin Mermerci'nin 2 tane gece kıyafeti, günlük giysiler ve kozmetik ürünler aldığı öğrenildi. Anne Ender Mermerci ise kendisine palto satın aldı. Aldıkları ürünleri her zamanki gibi evlerine yollattırmayı tercih eden Ender ile Derin Mermerci'nin yaklaşık 2 saatlik alışverişlerinde 180 bin lira harcadığı ve ödemeyi kredi kartıyla yaptığı konuşuluyor.

  • 3
  • 36
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Altı aylık Kazanova
Ali Ağaoğlu'nun altı aylık olan oğlu Ali Ege için 'yarım yaş pastası' kesildi. Anne Petek Ertüre, kutlamada oğlunu anlattı: Şimdiden çapkın... Kadınlarla da arası çok iyi. Bizim oğlan kime çekmiş acaba?

HAYIRLI EVLAT OLSUN!
Kız halaya, oğlan dayıya çekermiş ama... Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun Petek Ertüre'den olan 6 aylık oğlu Ali Ege için geçen hafta özel bir parti düzenlendi. Partide Küçük Ağa için, 'yarım yaş pastası' kesildi. Partide ünlü işadamı, "Ali evimizin rengi oldu. Tüm çoçuklar gibi onun da vatana millete hayırlı bir evlat olmasını dilerim" diye konuştu.

BABASININ YOLUNDA...
Anne Petek Ertüre ise oğlunu esprili sözlerle anlattı: "Ali Ege, babasının yolunda ilerliyor. Şimdiden kadınlarla iyi anlaşıyor. Ağlayınca arkadaşlarımın kalçasına yatırıyorum, hemen sesini kesiyor. Oğlum şimdiden çapkınlıkta. İleride ne yapacağız bilemedim. Bizim oğlan kime çekmiş acaba?"

  • 4
  • 36
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bir dizi aşkı daha
'Galip Derviş' dizisinin başrol oyuncuları Engin Günaydın ve Algı Eke, önceki gün objektiflere sarmaş dolaş yakalandı. Günaydın ve Eke, Cihangir'de bir kafede uzun süre önce baş başa sohbet etti. Kafeden sarmaş dolaş ayrılan sevgililer, flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı. Günaydın kendilerini fotoğraflayan gazetecilere, "Bunu haber yapmazsanız iyi olur" dedi. Çift, muhabirlerden uzaklaşınca tekrar yürüyüşlerine devam etti.

ENGİN GÜNAYDIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  • 5
  • 36
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşine resti çekti

Velayeti Ebru Şallı'da olan 3 yaşındaki Pars'ın tavırları; Harun Tan'ı endişelendirdi. Tan, eski eşine 'Aşkından çok oğlunla ilgilen' resti çekti.

Ebru Şallı'nın geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaştığı bir 'uyarı notu' eski eşi Harun Tan'ı küplere bindirdi. Şimdilerde Sinan Akçıl'la doludizgin bir aşk yaşayan Şallı'nın paylaştığı not; velayeti kendisinde bulunan 3 yaşındaki Pars'ın yuva öğretmeninden geliyordu. Bu uyarı notuna göre; Pars, bir arkadaşının kolunu ısırmış ve ardından ondan özür dilemişti. Bunu duyan ve Pars'ın tavırlarından endişe eden Harun Tan; Temmuz'da boşandığı Şallı'ya rest çekti.

AİLESİNDEN DE VETO YEMİŞTİ
Sinan Akçıl aşkı yüzünden Harun Tan'ın babası Oral Tan'dan da veto yiyen Ebru Şallı bu kez eski eşiyle karşı karşıya geldi. Dedikodulara göre; Harun Tan, Pars'ın tavrından dolayı Şallı'yı suçladı. Akçıl'la sık sık yurt dışına gittiği için eski eşinin 3 yaşındaki oğlunu ihmal ettiğini düşünen sosyetik işadamı; Ebru Şallı'ya "Aşkından çok oğlunla ilgilensen iyi olur. Yoksa tıpkı Beren gibi Pars'ın da velayetini alırım" diye sert bir uyarıda bulundu. Bu arada Harun Tan'ın yakın çevresine; "Çocuklarım olmasa Ebru'nun yüzünü bile görmem" dediği de konuşulanlar arasında!

Şallı'nın yayınladığı bu 'uyarı raporunda' yuva öğretmeni; 3 yaşındaki Pars'ın bahçeye çıkarken arkadaşının kolunu ısırdığını ve daha sonra arkadaşını öperek kendisinden özür dilediğini belirtti.

Kaynak: Takvim